Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valami problémára utalhat,...

Valami problémára utalhat, hogy 20 évesen még egyetlen egy kapcsolatom se volt?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. Soha nem volt még barátnőm, soha nem váltottam csókot lánnyal, sosem flörtöltem, udvaroltam, sosem bújtam össze lánnyal... Lány ismerősöm is, akivel személyesen beszélgettem 4-5 éve volt. Aztán már én is vágyom egy kapcsolatra, de mivel ezek kimaradtak az életemből az önbizalmam s az önértékelésem egyenlő a nullával. Mindig azt mondják, mozduljak ki, járjak el bulizni, ismerkedni,szólítsak le lányokat... De honnan meríthetnék ezekhez bátorságot?

2015. nov. 20. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel én is pont így vagyok.

19/F

2015. nov. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem gond, sőt...

Ritka manapság az olyan, aki TÉNYLEG az igazira vár, és nem volt már 20 éves létére legalább ennyi kapcsolata :)


18/L

2015. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem kell félni a tesóm is 20 éves és semmilyen kapcsolata nem volt még. Pont mint neked. (Bár láthatóan őt nem érdekli ez a téma, de van ra esély) Legyél bátor, nézz Youtube-on néhány tanácsot, ha tetszik egy lany próbálj ismerkedni, összebaratkozni aztán elhívni valahova. Ha nem jon ossze az se baj. Akkor nem o volt az igazi! Hajra;)!!
2018. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, azóta 2 év telt el s változatlan.
2018. máj. 8. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!