Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép nők, ti kezdenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nők, ti kezdenétek párkapcsolatot egy olyan emberrel, aki a gyári munkás,8 általánossal, és esze ágában sincs továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Persze szeretne jobb melót, de nem akar már tanulni, és neki jó ez egyelőre így.


(nem rólam van szó, a kérdés csak elméleti).


2019. márc. 16. 15:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ, kinek mi a szép.

Ha többet akar keresni, de nem tesz érte, nem érettségizik le estin, nem tanul ki szakmát, akkor nincs miről beszélnünk, ha én még diploma mellett is képzem át magamat. De ezt egy motivált nő így gondolja, akár szép, akár átlagos, akár csúnya.

2019. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem a diplomától meg kismillió vizsgától lesz valaki művelt, és lehet attól még valaki nagyon jó ember. De meg tudom érteni azt is, ha valaki idegenkedik az ilyen emberektől. Az már sajnos más kérdés, hogy egy ilyen átkozott világban hogyan lehet így megélni.
2019. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

12-es: itt nem is a végzettségről van szó, hanem, hogy tenni se akar azért, hogy többet keressen.


Engem pl. ez zavarna, nem, az, hogy akkor most van-e diplomája vagy sem.

2019. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
11%

Az alábbi szöveget pöszén, Bajor Imre által használt stílusban kell elképzelni, meg Szikora Robisan.


Mééég hogy nincs diplomáájaaa, meg érettségijeee?! Hááát nézze meg az embeeer! Menten elájuloook! Teljesen ki vagyokk kelve maggambóóól! Hááát mitt képzel az ilyeeen?! Nekem tíííz dipplomááám is vaaan! Ezt eggéssz egyszerűen borrzassztóóó!!!

2019. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
Nagyszüleimnek nem volt érettségije, de nekik is csak azért, mert akkoriban ez nem volt olyan szinten alap dolog, mint manapság, meg háború is volt. Azóta azért eltelt néhány évtized, eléggé iskolakerülőnek vagy butának kell lenni ahhoz, hogy valaki ezt se csinálja meg. Nagyszüleim korúaknál még elfogadható, ha nincs, de az a korosztály már 80 elmúlt.
2019. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nem
2019. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem, de ha ronda lennék sem. Még egy szakmája sincs, se egy OKJ! A mai világban eléggé lustának vagy butának kell ehhez lenni, egyikkel sem kötném össze az életem.
2019. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
61%
Ha ronda lennék, se kezdenék ilyennel.
2019. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem kellene egy ilyen fogyi partner! Egy szakmunkást vagy érettségit a legbutább is lazán megcsinálja.
2019. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!