Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szoktál csinálni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktál csinálni, ha a kiszemelted nálad csúnyább emberrel jön össze? Kiröhögöd?

Figyelt kérdés
Én ki szoktam röhögni.

2019. márc. 19. 18:38
1 2
 11/19 peca1000 ***** válasza:
78%

2 röhögés között azon is gondolkodj el, hogy mégis az a srác varrja le a kiszemelt hölgyet, és nem te.


Hahaha :)

2019. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2019. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%
Most éppen van párom, de ha nem lenne emiatt, elgondolkodnék, miért én maradtam parlagon.
2019. márc. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8%
Szánalmasak az itteni válaszok. Miért akarjátok, hogy a kérdezőnek csökkenjen az önbizalma/ezen múljon az önbizalma, csak mert nem vele jött össze?
2019. márc. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A csúnyábbnak általában sokkal több pénze van (példa a Nemzet Hörcsöge)
2019. máj. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Miért kéne kiröhögni? Sosem röhögtem ilyenkor, egészséges az önbizalmam. Mi vicces neked ezen?


Előbb választanak egy "rondát" helyetted, mert te meg a személyiségeddel taszítod, miközben te azt gondolod magadról, hogy te jobb vagy és essenek hasra előtted.


Ha visszavennél az egóból és az arcodból, lehet elviselhetőbb lennél és ne választanák a szerinted rondábbat.

2019. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Engem volt hogy piszkált az egyik exem hogy 165cm létemre 60 kilósan 25 évesen, hogy milyen kövér vagyok. Utánam összejött egy kétajtós szekrénnyel, aki 90 kg volt és max 5cm-rel magasabb. Vagyis bocsánat teherbe ejtette ezt a 17 éves "kislányt" a pasi akkor 30 volt. LOL Én ezen persze hogy röhögtem.

A másik meg örökké piszkált a bőröm miatt holott az szerintem rendben, hogy 19 évesen 1-2 mittesszer előjön és kb hetente kergetett hogy kinyomja :/ összejött és gyereket is csinált egy olyan kráteres arcú nőnek akinek olyan mélyen lyukacsos az arca és pórusai, hogy 15m-ről is látszódnak.

Hát ezen van mit röhögni szerintem. Tök mindegy milyen emberek belül. Először a külső fog meg mindenkit. Ha az rendben jöhet a belső, ha az is rendben, akkor maradhat.

2019. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
röhögni annak van joga aki megszerezte a kiszemeltet kinézetétől függetlenűl tehát rajtad röhögnek ők nem te rajtuk hülyegyerek
2019. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
mindkettő 5 évig volt a párom de agytröszt
2019. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!