Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magas nők megnéznek minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas nők megnéznek minden nagyon magas férfit az utcán? Mennyit találtok vonzónak?

Figyelt kérdés

A 175 cm feletti nők megnézik az összes 190 cm feletti férfit az utcán?Közülük mennyit találtok vonzónak?


Azon kívül, hogy egy férfi magas, milyen külső tulajdonságok jönnek még be rajta?


2019. márc. 21. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
180 centi vagyok, de nekem a nagyon magas pasik inkább ijesztőek, mint vonzóak. A 190 inkább felső határ, mintsem alsó...
2019. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt voltak már olyan női válaszok, hogy inkább kompromisszumokat köt minden más külső tulajdonságot illetően csak magas legyen, mert az a legfontosabb.
2019. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat en 197 vagyok de idaig egy se alacsony se magas no nem kozeledett ,akikhez meg en kozeledtem egysem jott ossze!
2019. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!