Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz egy fiatal férfinak intim kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Nem nézek ki rosszul, átlagos az arcom, sőt, jóképűnek szoktak mondani. Az alakom is átlagos, 174 centi körül vagyok. Jó családból származom, normális srác vagyok. Mégis folyamatosan az az érzésem, hogy nem vevők rám a nők. Mindig is komoly, mély kapcsolatot szerettem volna egy csinos, érzelmes lánnyal. Nem értem, miért van ennyire kevés ezekből a lányokból. Miért ennyire nehéz társat találni? Azt érzem, hogy Mo.-n mindenkinek a bizalommal van gondja. Valahogy mindenki fél valamitől. Miért nem adnak esélyt a normális férfiaknak a nők? Mitől félnek pontosan?
2019. márc. 25. 21:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Nőknek is nehéz. Mindenkinek nehéz.
2019. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Az öregeknek is nehéz, nyugi.
2019. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mit kezdjek az öregekkel? Nekik legalább volt rá idejük. Plusz gyanítom, hogy az ő fiatalkorukban, amikor még nem volt net, könnyebb is volt.
2019. márc. 25. 22:01
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Mert nehéz az élet!
2019. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%

Inkabb egyrészt a környékbelieknek könyebb volt de pl ha valaki szeretne nagyon megismerni egy külföldi embert (ázsiai, orosz, angol, francia, latin, afrikai, amerikai, stb) annak nagyon jo a net


És igen a lányoknak sem könnyű de ez is csak a szűk rétegre igaz

Figyi ha tényleg normális vagy! (És ugy hogy tényleg nem bunkó, tahó, vagy ilyen total lúzer toketlen) akkor halgas végig alaposan!


Ez az egész visszavezethető a családra sokan nem ápoltak olyan jo kapcsolatot a szüleikkel (egyrészt a szülők olyanok voltak fater iszákos anyut verő anyu meg lehet szinten ivos problémás, vagy épp a gyerek volt zűrös mert a szülők mem figyeltek rá) na ez egy gyerekre igen kihat emiatt is sok a bunkó srac és meg a maradék jo csajt is kitipossak, azok a lányok akik meg igy nőttek fel mélyebb lelki problémákkal küzdenek és szinten olyan emberhez kezdenek el vonzodni mint amit otthon láttak mogorva zűrös senkiházi sracokkal


Na most emiatt jo par generáció eltelt az emberekben nem alakult ki az a fajta bizalmi kötelék főleg itt Magyarországban


Na most a tanácsom a következő!

Tengerek a gyönyörű külföldi lány! (Teljesen máshogy alnak hozza a párkapcsolat hoz főleg az ázsiai lányok (japan, Korea, Fülöp-sziget, Vietnam, Thaiföld) nem vicc! Tényleg mindent vele adnak hogy jol érezd magad vele! De persze ez igaz a brit és nemet lányokra is de nem annyira mint az ázsiaiakra (megjegyzem kivételek van am itt is minden hol)


A masik tanacsom ha mindenkepp magyar lányt akarsz:


Fel kell kelteni valami jo dologgal a figyelmüket általában azt szoktam ajánlani hogy:

-Tanulj meg hangszeren játszani vagy énekelni


-edzes sport kondi (szép izmos fitt test) nem kell agyon izmosodnod


-tanulás műveltség (irodalmi, tudományos könyvek)


-szerez jo állást és fizetést (oke ez alap figyi te fogod el tartani a családodat nem?)


-fejleszd a társalgási késségedet itt mar említettem a műveltséget ez azert jo hogy több értelmes témáról tudj beszélni a lányokkal!


-ápoltság!!!!!!! Minden nap moss arcot és használj hozza valami arc tisztított, heti 2-3x egy arc parkolás (a nők sem szeretik a pattanásos miteszeres arcot!) fog mosás + nyelv ezt sokan ki felejtik, ápolt haj, jo test szag mindig, ha van arc szőrzeted akkor az is legyen ápolt!

(És igen a lányok jobban szeretik ha kopasz vagy ott lent!) valamint a ruhaid legyenek mindig tiszták jo illatúak


És ha mar ruha a divat! Nem kell szuper drága márkás ruhákat venni elég ha jo az anyaga és jol néz ki + ajánlanám a YouTube-on a divatőrjárat-ot (hivatásos divat szakértő csinálja)


És tanuld meg az etiketti illem szabályokat hogyan kell bánni egy hölgyel!

2019. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Utolsó jókat ír, még annyi, hogy haverkodj össze pár lánnyal, figyeld meg ki kire bukik, tanulmanyozd a kiszemeltjeid izlését, fejlődj ahol lehet. A férfiaknak aktivnak kell lenni, ez ilyen, ki kell emelkedni valamivel.
2019. márc. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nagyon alacsony vagy. Min a 185cm.
2019. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

dehogy alacsony

ismerek nálam is alacsonyabb csávót aki legugol 180 kg-val

én 175 vagyok

egyébként ez mind detto igaz rám

te vidéki vagy pesti vagy?


mert én vidéki, de pesten csomó nő szemezett velem, csak azért mert jól nézek ki.

itt vidéken úgy érzem, hogy fontos azért hogy legyél "valaki"

fontosabb a pénz, mert itt nagyobb a nyomor

2019. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%
Te nem átlagos vagy hanem egy átlag alatti bf!
2019. márc. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Olyan csoportokban, csapatokban érdemes keresni, ahol az értékrend normálisabb, mint azoknál, akik a bunkó szintű amcsi médiát z.bálják. Érdemes nézelődni néptáncosoknál, kézműves és főzős csoportokban, olyan nők között is, akik szeretik a kultúrát (múzeumok, színház, stb.), állatokat, növényeket, stb. Az ilyen érdeklődésű lányoknak is fiúknak van normális értékrendjük (fiúkhoz sorolnám azokat is, akik gépészek, mérnökök, stb.):)34N
2019. márc. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!