Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti is tapasztaljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is tapasztaljátok, hogy a 20-25 éves fiúk között alig akar valaki kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Pedig nem vagyok olyan lány, akivel ne lehetne kapcsolatot elképzelni, az eddigi 2 barátom már a kezemet akarta megkérni. Vékony vagyok, csinos, igényes, egyetemen tanulok, nem vagyok nyomulós, kapcsolatban odaadó és szerető vagyok stb. Mégsem jön össze kapcsolat mostanában, sok pasi több vasat is tart a tűzben, vagy csak úgy tesznek, mintha akarnának kapcsolat, de közben nem...veletek is ez van?

21L



2017. okt. 9. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Jól van, tökéletes nő vagy, köszönjük. :P
2017. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ja, fogd csak a pasikra, hogy nincs kapcsolatod. Hogy esetleg benned van a hiba, az nem is opció?
2017. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Köszönjük Emese,hogy ezt megosztottad a világgal.
2017. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ezért nem számít a külső hosszútávon. Én meg duci vagyok, szemüveges, mégis eddig minden párom igazán őszinte és figyelmes volt velem, a mostanival már több éve együtt vagyunk, mindent elmondunk egymásnak, semmi takargatnivalónk nincs és hűségesek vagyunk.

Nem lehet, hogy pont a csini külsőd miatt csak a felszínes férfiakat vonzod? Én azt vettem észre, hogy mivel kevésbé vagyok széo, ezért aki felél közeledik, annak nem a vékony alakom kell csak, meg a csinos pofim, hanem tényleg kedvel, a személyiségem miatt.

2017. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Áh, a 70%-es egyetemista álomlány...

Azzal a két sráccal aki már a kezedet is meg akarta kérni miért lett vége?

2017. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 elérték amit akartak, megdugták és leléptek.. :D
2017. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A gömböm azt mondja, hogy az anyukája szerint mindenki szép...:D
2017. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azokkal próbálkoztál akik amúgy is bármikor találnak maguknak nőt, mert annyira jól néznek ki vagy jó a dumájuk stb

Azok viszont nem fogják lekötni magukat ha van lehetőségük próbálgatni a nőket

2017. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

nem vágom miért támadtátok le..

azért látatlanban meredek ilyen szinten ítélkezni..


férfiként mondom, hogy tényleg kevesen akarnak valós, tartós kapcsolatot..

divat lett a jövés-menés, pár év max aztán muszáj vmin összekapni mert hát mindenki azt csinálja...

és sajna ez mindegyik nemnél megjelent...

ezekkel van tele a gyakori is..

2017. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azon a véleményen vagyok férfiként, hogy a többség párkapcsolatot akar. És tudom, hogy a nők joggal gondolhatják, hogy egy férfinak nincsen nagy elvárása mert örül ha talál nőt aki nem utasítja el. Ebben van részigazság de mégsem ilyen egyszerű mert normális embernek vannak alap elvárásai.

Én eddig a következő okok miatt nem akartam lányokkal kapcsolatot:

túl domináns volt az illető nő (és emellett kicsit bunkó is)

nem volt ép a személyisége, traumája volt én pedig nem leszek senkinek sem a pszichiátere.

Nálam ezek kizáró okok voltak.

Nem tudom, hogy milyen okból nem akarnak veled kapcsolatot de drukkolok neked:)

2017. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!