Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz egy fiatal férfinak intim kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Nem nézek ki rosszul, átlagos az arcom, sőt, jóképűnek szoktak mondani. Az alakom is átlagos, 174 centi körül vagyok. Jó családból származom, normális srác vagyok. Mégis folyamatosan az az érzésem, hogy nem vevők rám a nők. Mindig is komoly, mély kapcsolatot szerettem volna egy csinos, érzelmes lánnyal. Nem értem, miért van ennyire kevés ezekből a lányokból. Miért ennyire nehéz társat találni? Azt érzem, hogy Mo.-n mindenkinek a bizalommal van gondja. Valahogy mindenki fél valamitől. Miért nem adnak esélyt a normális férfiaknak a nők? Mitől félnek pontosan?
2019. márc. 25. 21:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

amikor még nem volt net, könnyebb is volt.


F-szom.

2019. márc. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szerintem meg válts taktikát és ne akarj találni bárkit. A nők azt szetetik, ha nem a saját igényed tárgya lesznek, hanem azt érezhetik, hogy önmagukért kellenek, csak és pont ő. Lehet azért udvariasan flörtölni, de ha kiéhezve koslatsz bárki után, aki neked kicsit is normális vagy hátha kategória, az megalázó neki is, neked is.

Kösd le az energiáid hobbival, sporttal, szakmai fejlődéssel. Legyél értékes magadnak, hogy majd másnak az lehess.

Járj olyan közösségbe, ahol lehetőség van olyan értékrendű, érdeklődésű lányokkal is megismerkedni, mint te. És beszélgetésnél éreztesd, hogy ő érdekel (ne rögtön azzal kezd, hogy felkínálsz valami tökéletesen kész párkapcsolati tervet vagy pláne panaszkodsz a magányodra).

2019. márc. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Diavolino44 ***** válasza:

Tévedsz, nem a bizalommal van a baj, hanem pont az ellenkezőjevel.

Nálad a probléma a ferfiassaggal van!

A csajok úgy gondoljak, itt egy normális pasi, akivel lehetne beszélgetni, nem fog átverni, biztos munkahely stb

Csak nem nedvesedik ra a bugyim. Boccs, egy no azt mondja, nincs meg a kémia.

Szóval dolgozz azon, h férfi szamba nézzenek, s ne barátként.

2019. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

"A csajok úgy gondoljak, itt egy normális pasi, akivel lehetne beszélgetni, nem fog átverni, biztos munkahely stb


Csak nem nedvesedik ra a bugyim. Boccs, egy no azt mondja, nincs meg a kémia."


Erre mit mondjak azon kívül, hogy akkor b***za meg? Mit kéne tennem azért, hogy elég jó legyek? Nem emlékszem rá, hogy kaptam volna az élettől egy követelményrendszert, amiből majd vizsgázni kell ahhoz, hogy párom lehessen. Azt látom, hogy senki nem elég jó, de azt se tudja senki, MI az elég jó. MIT kéne konkrétan teljesítenem, hogy az már elég legyen, és meglegyen a kémia és ne csak barát legyek? Legyek én is s**gfej? Hordjak szakadt gatyát és igyam le magam néha és keveredjek bajba? Vagy bunyózzak emberekkel? Vagy szóljak be a csajoknak, hogy tahónak tartsanak? Az a férfias? Vagy mi? A hócipőm tele van azzal, hogy soha, semmi nem elég jó, mindenre lehet azt mondani, hogy "igen, igen, csak a kémia nincs meg, nem vagy elég férfias". Akkor menjenek a kémiaszertárba, b****eg. Tényleg, ha valami konkrétumot hallanék, hogy mitől leszek férfias, mondjuk vonuljak be fél évre önkéntes honvédnek, azzal már tudok mit kezdeni, de hagyjuk már ezt a kémiás dumát, nálam sokkal összeszedetlenebb embereknek is vannak nőik.

2019. márc. 26. 11:37
 15/23 anonim ***** válasza:

14# egyetértek teljesen.

Soha semmi konkrétumot nem mondanak, csak ezt a kémia bullshitet nyomják...

2019. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Kémia az szerintem, hogy van önbizalmad, jól érzed magad és nem vagy rá utalva a csajra mindenáron, mert megkaphatsz bárkit, vagy éppen egyedül is jól érzed magad és ez sugárzik belőled. Külsőre meg ha igényesen néz ki a tested, a ruhád, az arcod, rendben van a fogsorod, egészségeses élsz és ez látszik is. Aztán van a hormonrendszer, az igazi kémia, abba nem tudsz beleszólni nagyon, de ezzel nincs is probléma, a nőké is vegyes, így más az ízlésük.
2019. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha szarul nézel ki akkor ne csodálkozz a sikertelenségeden !
2019. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem nézek ki szarul, már leírtam.
2019. márc. 26. 22:30
 19/23 anonim ***** válasza:

Mert egy 10/5-ös zsírosfejú, púposhátú, lófejű nőt is minimum 10-en akarnak megba$zni, ahogy belép egy szórakozóhelyre vagy felregisztrált egy társkereső oldalra, de facebookon is napi szinten ráír egy nyomorék, ebből válogathatja ki a számára a legmegfelelőbb kant.

5-től felfele minden nő szemében láthatod a kangörcsök által beléjük ültetett határtalan magabiztosságot, egoizmust, és az undort, ha bármelyikre rámerészel nézni egy 10/8 alatti férfi, de ha 10/7-8-as pasiként nincs elég pénzed, nincs hatalmas pofád vagy vastag fa$zod, akkor is maximum egy kis "kavargatásra" leszel jó, ahogy ők hívják egymás közt vihorászva a barátnőik közt, miközben kibeszélik a kis fa$zodat. Aztán keresik tovább a 10/8-ast, akinek sok pénze és/vagy nagy fa$za van! (ha csak az előbbinek felelsz meg, akkor is jó leszel sugar daddy-nek, majd az utóbbival rendelkező meg jó lesz szeretőnek).

10/5-6 os pasiként próbálkozhatsz teljesen snassz szürke kisegereknél, esetleg enyhe túlsúlyos lányoknál.

2019. márc. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Utolsó: bár mondhatnám, hogy hülye vagy, de azt kell mondanom, kb. minden szavaddal egyetértek. Tudom, hogy a tinder nem egy reprezentatív hely, de annyira jellemző, hogy tényleg csak a kövér lányok jeleznek vissza, pedig teljesen átlagosan nézek ki. A másik meg az undor, tényleg ezt látni egy jó csaj szemében. Én ***vára visszavágyom abba a korba, amikor a lányokat az anyáik megnevelték, és nem volt minden csaj királynő csak attól, mert jól nézett ki...
2019. márc. 28. 01:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!