Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz egy fiatal férfinak intim kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Nem nézek ki rosszul, átlagos az arcom, sőt, jóképűnek szoktak mondani. Az alakom is átlagos, 174 centi körül vagyok. Jó családból származom, normális srác vagyok. Mégis folyamatosan az az érzésem, hogy nem vevők rám a nők. Mindig is komoly, mély kapcsolatot szerettem volna egy csinos, érzelmes lánnyal. Nem értem, miért van ennyire kevés ezekből a lányokból. Miért ennyire nehéz társat találni? Azt érzem, hogy Mo.-n mindenkinek a bizalommal van gondja. Valahogy mindenki fél valamitől. Miért nem adnak esélyt a normális férfiaknak a nők? Mitől félnek pontosan?
2019. márc. 25. 21:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az undort csak beképzelitek.
2019. márc. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Legyél antikapitalista! Ezen az oldalon rengeteg kapitalista hívő van azért adnak neked ennyi felszínes válaszokat. Daviloniora meg főképp ne hallgas egy undorító ókonzervatív provokatív ember. Mióta antikapitalista lettem sokkal szabadabb ember lettem. Ezért azt tanácsolom próbálj felszabadulni a kapitalista barát konstruktív elemekből és próbálj értelmes lányokkal ismerkedni!

A párkeresés mindenkinek nehéz és pártalálás főképp szerencsén múlik, tehát nem a te hibád ez, hanem ez egy globális probléma. Igazából az elidegenedéssel van a legnagyobb gond és a jövőtlenséggel. 80-as évektől kezdve a neoliberalizmus miatt csak lejt menet van és ezért kellene ezen globálisan változtatni!

Még egy tanács, ha egy jó párkapcsolatot szeretnél ne csak a társadat keresd hanem a barátodat is! Ehez kukáznod kell az olyan idióta felszínes tanácsokat, mint légy férfiasabb, gyúrj, öltözz jobban bla, bla, bla, mert ezzel csak felszínes kapcsolatokat vonzól be és hozzájárulsz a nemi egyenlőtlenség újra termeléséhez. A nemi egyenlőségre való törekvés is egy fontos elem az elidegenedésből való kitöréshez.

2019. márc. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ma már a legkisebb hülyeségekért is "kiesik a rostán" az ember. Volt csaj aki azt mondta elég egy rossz mondat. Pl valami félreérthető, vagy valami ami ellenkezik a csaj világnézetével (pl szerinted a zöld ronda szín, szerinte meg a legjobb) és kész, game over számodra. Te mehetsz, neki meg van következő. De volt olyan csaj aki kijelentette, neki a szőrös mellkas tetszik, nekem pedig nem olyan. "Nem baj, majd férfiasodsz"... így 25 körül..... k_va jól esett... na mindegy, ilyen rostákon lehet ma fennakadni.
2019. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!