Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy valakiből egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakiből egy idő után eltűnik a szerelem és nők utáni vágy?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszabb kapcsolatom, ami nem jól végződött. Aztán valahogyan háttérbe szorult a párkeresés. Fontosabb lett az, hogy velem mi van, edzeni járok, sokat dolgozom és építem a jövőmet. De, olyan szinten eltűnt belőlem a nők iránti érdeklődés, hogy azt elmondani sem tudom. Mondhatni, hogy nagy csajozós voltam, persze normális módon, nem erőszakosan, udvariasan. Most meg megismerek olyan nőket, akikről tudom, hogy pár éve ezelőtt még megőrültem volna, most meg semmi :( Néha már azt érzem, hogy meleg vagyok... El fog ez múlni? Volt már így más is?
2019. márc. 26. 20:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is ez van, készülj fel, hogy ez csak erősödik benned. Egyszerűen tök unalmasak a nők, és ami 20 éves korodban még aranyos volt tőlük, az egy idő után fárasztó nyűglődés lesz.
2019. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"Most meg megismerek olyan nőket, akikről tudom, hogy pár éve ezelőtt még megőrültem volna, most meg semmi"


És ez neked probléma, kérdező?

2019. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Az a durva ebben, hogy a nők majd viszont jobban fognak érdeklődni. Amúgy fejben dől el a dolog, pl. a lúzerek olyannyira a nőkkel vannak elfoglalva, hogy emiatt az életüket sem építik, ördögi kör, először építkezni, aztán nőzni.
2019. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

#3


Az hogy "lemond" erről nem jelenti automatice azt, hogy akkor rögtön ő lesz Mr.Életépítő ember.

2019. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hamarosan így fogok járni én is. Ennek semmi értelme, hogy kínlódok. Megyek papnak 🤣
2019. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Anxious én nem is mondtam ilyet, de hamarabb lesz belőle, mint egy siránkozóból. Akik sikeresek a nőknél ők azért azok mert rendben vannak vagy kezdetektől fogva, vagy ha nem, akkor azért mert változtattak bizonyos dolgokon, amihez csak akkor van elég energia, ha nem depressziózik, hogy miért nincs most csaj, hanem felfogja, hogy benne van a hiba.
2019. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Felvillanyoztál utolsó :)
2019. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nincs, jön a nyár, visszatér az érdeklődés is
2019. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
3: Kevés olyan dolgot hallottam, ami ennyire fals lenne, mint amit írsz. Van aki egyszerűen nem vonzza a nőket. Amikor görcsösen akartam, akkor sem volt senkim, és most, hogy pár éve lesz_rom úgymond, munkával, edzéssel, magammal foglalkozom, ugyanúgy nincs senkim akihez akár csak szólhatnék néha pár szót. (32/F)
2019. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#6


De lelki baja ettől függetlenül is lehet, ami kb. megoldhatatlan sokszor (még akkor is ha minden erőforrást erre rak)

2019. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!