Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy valakiből egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakiből egy idő után eltűnik a szerelem és nők utáni vágy?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszabb kapcsolatom, ami nem jól végződött. Aztán valahogyan háttérbe szorult a párkeresés. Fontosabb lett az, hogy velem mi van, edzeni járok, sokat dolgozom és építem a jövőmet. De, olyan szinten eltűnt belőlem a nők iránti érdeklődés, hogy azt elmondani sem tudom. Mondhatni, hogy nagy csajozós voltam, persze normális módon, nem erőszakosan, udvariasan. Most meg megismerek olyan nőket, akikről tudom, hogy pár éve ezelőtt még megőrültem volna, most meg semmi :( Néha már azt érzem, hogy meleg vagyok... El fog ez múlni? Volt már így más is?
2019. márc. 26. 20:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Akik sikeresek a nőknél ők azért azok mert rendben vannak "

Ismerek pár jóképű-szép testű pszichopatát akik alá mindig került nő, nem nevezném őket rendben lévőknek.

2019. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"nem nevezném őket rendben lévőknek"


Az ő saját közérzetük vagy a társadalom szempontjából? Mert elképzelhető, hogy aki a "rendben lévők"-et írta, az úgy értette, hogy nincsen bajuk saját magukkal.

2019. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ennek sokan örülnének, nők is.
2019. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

9-es nincs ilyen, csak tudatlan van. Figyelni kéne, hogy mire nedvesedik igazán azoknak akiket akarsz, pl. ha ilyen kis ártatlan, jókislányt akarsz, azok általában biztos, hogy a menő, macsóra buknak, de vannak olyanok is akik akár az ellentettjére, ilyen iszonyú csajos ázsiai férfiakra. Az igényeidhez mérten kéne felépíteni magadat a lesz*rom taktika csak akkor működik, ha a kisugárzásodból sugárzik a magabiztosság és a boldogság, vagy megtetszel neki pusztán külsőre (de hosszabb távú mentális, egészségügyi problémák a testen is meglátszódnak). Ezek is megvannak? Sugárzik belőled az életrevalóság?


10-es lelkiproblémáknak megvan az okai, sokszor egészségügyi dologra visszavezethető, orvosokkal konzultálj.


11-es lásd 12-es válaszát. Egy pszichopatában egyébként pont megvan az a fajta gátlástalanság amely az élet minden területén sikerekre vezeti és egyébként ez masculin tulajdonság, persze a szélsősége.

2019. márc. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a csalódás van mögötte és az, amit az #1-es írt. Régebben a nőket jobbnak, érdekesebbnek gondoltad, de szembesültél vele, hogy a többségük teljesen egyforma. Megkaptad, amit ez a többség nyújthat, most már unalmasnak találod őket.

Ettől függetlenül még betoppanhat az életedbe olyan nő, aki többet tud nyújtani. Jelenleg általában az udvarlás, a kezdeményezés szinte minden téren a férfiakra hárul, a nők ebbe csak azt szokták beletenni, hogy szépek. De vannak kivételek.

2019. márc. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A szerelem irànti vàgy lehet, de a nők irànti nem.
2019. márc. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
9%
Élj egy sárkánnyal 14 hónapot ki megy belöled minden vágy
2019. márc. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Sajnos, van....

44f.

2019. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én éltem sárkánnyal közel 1 évtizedig, s pont, hogy megjött a kedvem utána. Nem minden nő elmebeteg. Viszont az is igaz, hogy összetördelte az felépített kapcsolatot/álmot, így mivel rosszat választottam, ez kihathat a lélekre rendesen. Beismertem magamnak, felfogtam a kudarcot, s megbocsátottam. Nem kell görcsölni rajt, jönni fog aminek jönnie kell. Magaddal foglalkozz. A nők 90%-a a domináns hapsikra megy, nézd le őket, ezt szeretik. Te vagy te, a nők meg csak nők (de nem kell belevágni az arcukba, csak finoman éreztesd...)
2019. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!