Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Csókoltak már meg titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Csókoltak már meg titeket akaratotok ellenére? Mit tennétek ha ez bekövetkezne?

Figyelt kérdés

2019. márc. 31. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem volt köze a szituációnak a társkereséshez, csak leültem lelkizni egy iszogatós estén egy enyhén illuminált ismerősömmel, ő pedig gondolt egyet.
2019. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Azonnal minden kapcsolatot megszakítanék az illetővel, és kilométeres körzetben kikerülném, vagy legalábbis mindent megtennék, hogy kikerüljem. Egy biztos: szóba nem állnék többé ilyennel. Aki nem tiszteli a szabad akaratomat és az intim szférámat, annak semmi keresnivalója az életemben.
2019. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem történt ilyen, de ha történne, az adott illetővel minden kapcsolatot megszakítanék
2019. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Hát én a Brőd Pitty vagyok, és engedjétek meg, hogy megsértsem a szabad akaratotokat és intim szférátokat!
2019. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Bred Pötty :-)
2019. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4-es, nem kell elhinned, de ez MINDENKIRE vonatkozik. Ez alatt azt értem, hogy még ha nagyon vonzónak is találtam volna az illetőt, attól a ponttól a külső vonzereje is lenullázódna a szememben. Egyébként Brad Pitt pont hogy SOSE volt az esetem, de mindegy :-)
2019. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Értem, és gondoltam is, hogy ez mindenkire vonatkozik, csak egy kicsit viccelődtem :-)
2019. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ütöttem érte. Megalázott engem, hogy az engedélyem és akaratom ellenére megcsókolt, és ez olyan dühöt ébresztett bennem, hogy megtettem. Nem bántam meg. Mindezt úgy, hogy nem vagyok agresszív, nem szoktam verekedni, de ekkora sértés után reflexből jött.
2019. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Majdnem. Egy korábbi válaszolóhoz hasonlóan iszogattunk és a srác gondolt egyet. Elfordítottam a fejem, majd lecsesztem, hogy mit gondol magáról amikor mindketten kapcsolatban vagyunk. Utána különváltunk azokkal akikkel eredetileg érkeztem.
2019. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A szír bevándorlók nem fognak engedélyt kérni. :D
2019. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!