Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van aki nem tud interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van aki nem tud interneten keresztül ismerkedni?

Figyelt kérdés

A kérdés vélemények megismerésére irányul, tulajdonképpen közvélemény kutatás.

50/F



2019. ápr. 1. 18:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a sok szuper "társkereső" weboldalak nagy részének a fizetős férfi ügyfelek a fontosak, nem pedig a nem odavalók szelektálása.34N.
2019. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
Netes felületen csak itt gyakorin szoktam beszélni pasikkal. Felejtősek. 28 éves vagyok, 25-35 közöttiek voltak akikkel mostanában beszéltem. Olyan tespedtek, mint valami 80 éves.
2019. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
2: Hogy érted? Csak nem te is olyan "túrázás világlátás for life" típus vagy aki egy hétvégét nem tud otthon megülni?
2019. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Interneten nem lehet.

A válasz egyszerű:

Lehetsz te egy menő Honda Civic de számolj azzal, hogy ha Porschék is vannak a mezőnyben nem te leszel az első.

Férfiként nehéz, mert mindig lesz "jópasibb" illetve szimpatikusabb valakinek, mint te. Plusz férfiból nagyobb a választék ergó a nők megtehetik(te is megtennéd), hogy válogatnak.

A nőknek meg át kell hámozni magukat az idiótákon és a bőrgerendájukat megosztókon.

2019. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2-esnek: pont hogy nem. Szerintem teljesen átlagos helyekre járok. Bár hétvégén nem szeretek elmenni, inkább hét közben, de nem hiszem, hogy ez az akadály.
2019. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mi átlagos hely?
2019. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Pl. mozi, kiállítás, uszoda, fürdő.
2019. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Középkorú nőként próbálok ismerkedni társ keresőn. 18-67-ig rám írnak. Nyilván a túl fiataloknak nem válaszolok. Akik többé-kevésbé korban hozzám valók lennének: Fele nős. A maradék egy része beszélgetni, időt tölteni van fenn. Újabb csoport: csak szex. Aztán úgy a maradék 5%-ból választhatsz. Csórókám, aki azzal kezdi, hogy beköltözne hozzád vagy akinek nem túl előnyös a külseje,következnek furcsa szokásai vannak. Én nem hittem volna, hogy ennyire nehéz.
2019. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, 36 éves vagyok ugyanezt tapasztaltam:(

Vagy heccből irkáló egyetemista srácok, vagy semmi komolyat nem akarok csak chatelgetek fazonok, 50 feletti sörhasú papik, nősek, illetve a zűrös (elvileg) valófélben lévő, odaköltöznék hozzád csórók...Normálisan kinéző (nem, ezalatt nem filmsztár külsőt értek) nem foglalt 35-45 közötti pasi, akit eltartani se kell egyszerűen nincs...

2019. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Aha. Volt, aki képen átlagos testalkatú vol, odajött macisan. Vagy más szimpi volt, ugyanaz volt, mint képen, mégse volt kémia.

Az egész olyan fura érzés, mint egy vizsga. Jobban szeretek élőben, alakuljin ki ismertségből. Jött mar be így olyan pasi, akinek sose irtam volna vissza társkeresőn kinezete miatt

2019. ápr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!