Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van aki nem tud interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van aki nem tud interneten keresztül ismerkedni?

Figyelt kérdés

A kérdés vélemények megismerésére irányul, tulajdonképpen közvélemény kutatás.

50/F



2019. ápr. 1. 18:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Lehetsz te egy menő Honda Civic de számolj azzal, hogy ha Porschék is vannak a mezőnyben nem te leszel az első.


Férfiként nehéz, mert mindig lesz "jópasibb" illetve szimpatikusabb valakinek, mint te. "


Ez a való életben is pontosan ugyanígy van. Sajnos.

2019. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

47F


Nekem nem.

Ugyanakkor egy közeli hölgyismerősöm így találta meg a férjét és vannak együtt tizenéve.


Szóval nem lehet általánosítani, de sajnos nekem se lett semmi értelmes, épkézláb kapcsolat a netes ismerkedésből, néhány rigolyás, hibakereső, békétlen nőn kívül. :/

2019. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

A netes társkereséshez elképesztő türelem és rengeteg idő kell, még fizetős társkeresőkön is. Nekem férfiként az a tapasztalatom, hogy körülbelül 100 levelet el kell küldeni ahhoz korban és érdeklődésben hozzám illő hölgyeknek, hogy abból 2-3-mal találkozni lehessen. 90% egyáltalán nem válaszol a kezdeményező levélre vagy elutasító választ küld, további jó néhány pedig levelezés közben gondolja meg magát. S ha vesszük azt a százból három hölgyet, akivel találkozásra kerül sor, nos általában mindegyikről kiderül, hogy nehéz esetek: vagy a tökéletes férfit keresik mindenáron, kizárva mindenkit, aki csak egyetlen kritériumnak is nem felel meg; vagy nehezen elviselhető, nehezen szerethető személyiségűek (pl. csipkelődők, sértődékenyek). S addig is, míg mindez kiderül, a 100 hölgy kiválasztására és nekik személyre szóló levelek írására elmegy olyan 10 óra, s további legalább 10 óra az elsőre pozitívan válaszoló hölggyel való levelezésekre, nem is szólva a kb. 10 órányi randikról. Az ember elkölt egy havi előfizetési díjat, elmegy napi átlagosan egy órája, s a legvalószínűbb kimenete az egésznek az, hogy lesz egy csomó kellemetlen emléke és aláássák az önbizalmát. Én ezt a havi kampány-levelezgetést eddig kb. ötször csináltam végig, s egyetlen épkézláb kapcsolatom sem lett belőle. Lehet, hogy még ötször vagy akár többször is végig kell csinálnom, míg sikerül egy lelki társra találnom. De egyszerűen nem látok más eszközt, ki kell tartani állhatatosan, mindenkinek ezt ajánlom.


A döbbenetesen alacsony válaszadási arány a nők részéről szerintem részben annak a következménye, hogy egy előfizető férfi korlátlan számú levelet elküldhet, és szerintem sokan ezzel úgy élnek vissza, hogy válogatás nélkül akár több ezer sablon-levelet szétküldenek naponta. A nők pedig emiatt megcsömörlenek, mert ki az az időmilliomos, aki napi tíz-tizenöt kezdeményező levélre rendes választ tudna írni? Rosszul van az egész kitalálva, mert a gátlástalanoknak kedvez, akik a nagy számok törvényére alapoznak.

2019. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Ezzel egyetértek.

Sajnos a napi tevékenységem, munkám során nem találok párt, viszont az interneten sem, pedig nagyon igényes vagyok

2019. máj. 22. 19:20
 15/21 anonim ***** válasza:
Kérdező! Bocsánat de vissza kérdezek. Van egy szép házad, valakinek megtetszik megkérdezi eladod e....1-3ember . Kiírod a házadra eladó 100an fognak érdeklődni. Nos a társkeresés is ilyen. Ha hírdeti magát neten egy nő akkor 100 pasi ír rá. Kivéve ha csúnya igénytelen,mert akkor csak 10 még csúnyább igénytelenebb pasi+5majdnem normális. Pasi szemszögből így nagyon nehéz ismerkedni.
2019. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szeritem a mi "korosztályunknak" valahogy nehezebb így "párt" találni...

..és nagyon oda kell figyelni... -tapasztalatból mondom,ami nem "panasz" ,inkább egy nagyon nagy "lecke" a számomra az élettől... :(

Mostmár tudom,milyen kérdéseim lennének a legelején...

Amikre anno nem is gondoltam...-mert "magamból indultam ki".....

A másik dolog,hogy 50 körül az embernek talán ez a "legpraktikusabb" ismerkedési forma...

Ennyi idősen már mások az értékrendek,más fontos...

Szóval : ismerkedni talán nem "nehéz" interneten keresztül,csak megtalálni nem könnyű azt,akit keres az ember... :)

2019. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
20 éves lány vagyok, én sem tudok neten ismerkedni, ez van
2019. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én sem tudok ismerkedni a neten, bennem van a hiba. Nem szeretek és nem is tudok a neten beszélgetni, senkiben sem tudom így felkelteni az érdeklődést, amiért szeretne megismerni. Már sokszor az első mondat után faképnél hagynak, nagyon béna vagyok ilyen téren. Ha belehalok sem tudom magamat adni a neten, a valóságban más vagyok. Személyesen pedig nem merek ismerkedni. Ha a neten már korábban beszéltem valakivel akár csak pár szót és aztán találkozunk, tehát a kezdeményezés a neten történt, akkor véleményem szerint sokkal könnyebb lenne minden. Csodák pedig nincsenek. 28/F
2019. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én eddig mindig eljutottam randiig, illetve rövidebb kapcsolatokig, minden esetben, ha ráírtam egy nőre.


Viszont ez kemény 3 darab volt.

Badoo.

Nem fizetek elő.

Megválogattam, hogy melyik lányra írjak rá.


21 vagyok, családalapítási tervekkel (na nem csokolni, meg babavárózni akarok, hanem tényleges családot). A fiatal lányok nem ebben gondolkodnak, hiszen "ki akarja élni magát". A túl idős pedig már nem feltétlenül vállalna új gyereket.


Beállítottam 21-35 korosztályt. Többtíz nőt jobbra húztam, de inkább az "A közelben" részt használtam. Végignéztem azokat a profilokat, akik kép alapján az én kategóriám, vagy az alatti. A szebb (itt nem a sminktengert kell érteni) lányokat értelemszerűen átléptem.

Végigolvastam az összes többi lány adatlapját. A bemutatkozás és az érdeklődési körök, munkahely, egyetem alapján írtam neki egy egyedi, kb. 10 mondatos kezdőlevelet, specifikusan neki.

Mindhárom válaszolt, beszélgettünk, pár nap múlva találkoztunk.


Egyikük csak egy randira jött. Ő mint kiderült több pasival is írogatott, mást választott. Nem nagy ügy, gyakran előfordulhat.


Másikuk pár randira eljött, utána kapcsolatba kezdtünk. Kb. 3 hétre rá egy másik pasival láttam igencsak kényes helyzetben...a pasi kocsijának igencsak durva a rugózása...


A harmadikkal alakult komolyabban. Ővele össze is költözünk relatíve gyorsan, 2 hónap után. Itt egyszerűen kiderült, hogy együttélve már nem vagyunk olyan jó harmóniában. A háztartás és a család fogalmáról eltért a nézetünk.


...


Szóval ismerkedésre megfelelő lányt találni, és ismerkedni vele nem nehéz.

A gond, hogy ismerkedés utánra, párkapcsolatra megfelelő lányt találni nehéz!

2019. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon is tudok ismerkedni. Igaz, hogy van párom, de találtam már itt néhány barátot. Találkozni szerintem sohase fogunk, de jókat beszélgetünk. Ha magányos lennék, biztos sikerülne vmi kapcsolatot kialakítani innen. Társkeresőn sohase próbálkoztam. Régebben a chat.hu oldalról bonyolítottam több randit több kevesebb sikerrel. Pedig nem tartozom a jó nő kategóriába. 36/n
2019. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!