Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőkben a vonzalom a randevúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkben a vonzalom a randevúk során alakul ki? És vagy kialakul vagy nem? Lehetséges hogy idővel alakul ki náluk csak vonzalom?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem olyan gyakori, hogy több randevú alatt. Netes ismerkedésnél szerintem az első randin eldől már a dolog, személyes ismerkedésnél meg általában a randihívás előtt eldől, hogy csajnak bejön e a srác személyisége, vagy sem, ha nem akkor randi alapból nem is lesz.
2019. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha az első randin nincs valamiféle vonzalom,szerintem a továbbiakban sem lesz.Legalábbis nálam így volt,mikor még randizgattam.

Ha valakivel többször találkoztam annak a reményeben,hogy majd később kialakul,sosem az lett a vége

2019. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán alakul ki. Hogyha nincs is konkrét vonzalom az első alkalommal, valaminek akkor is meg kell fognia benned. Hogyha nem mozgatsz meg benne semmit akkor semmi jövője nincs. Olyan lehet, hogy elsőre éppen nem akarja lerángatni a ruháidat, de akkor is fontos, hogy már az első alkalommal ott legyen az a valami ami miatt azt érzi, hogy te kellesz neki.
2019. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Hű, ez kemény, ha tényleg az elsőn már érezni kell. Az a baj, hogy ez még igaz is. Persze jó lenne ha nem, mert akkor könnyebb lenne... igazából nekem, szóval megint magam felé hajlik a kezem.


Ha elsőre nem érzel semmi "olyat" a másik felé abból elég valószínű, hogy később sem lesz semmi. Persze van kivétel! Csak valószínűbb, hogy nem.


Ha viszont van valami érzés az elején ami még nem túl erős, de megvan - az a jó indítás, de csak akkor, ha kölcsönös, különben "megütöd a bokát".

2019. ápr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
A semmiből ritkán alakul ki (mondjuk részben azért, mert akkor alapból el sem mennek veled randira), de egyébként ja, általában fokozatosan kell felépíteni. De azért az első randi végére már ott kell lennie benne legalább annyinak, hogy akarja újra látni ezt a férfit.
2019. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Nálam több randi alatt alakul ki.
2019. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
9%
Jó kocsi, menő vityilló, népszerűség, vasalt ing, fаsza munkakör, esetleg saját vállalkozás, s ne félj, a hozzád 5 méteren belülre sétálgató nők 99%-ában vonzalmat fogsz kelteni. A férfiakkal ellentétben a nőknél nem úgy alakul ki a vonzalom, hogy idő kelljen nekik hozzá, a nőknél "vagy igen, vagy nem" létezik. Vagy megdughatod őket, vagy nem. Kivéve akkor, amikor az alfákból már untig elegük van, akik pár perc alatt képesek voltak őket beszívatni. Utánuk a kis lúzerrel is beérik majd, aki hősiesen teperni fog értük.
2019. ápr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem olyan sosem volt, hogy akivel randiztam nô, az nem vonzódott hozzám, aztán mondjuk az 5-9. randin rájött, hogy mégis.


Olyan viszont többször is előfordult, hogy társaságban (barátok, hobbi, etc) elsőre nem voltam szimpatikus neki, nem is próbáltam nyomulni, aztán ahogy megismert egy kicsit hosszabb idő alatt, rájött, hogy érdeklem, higy szereti a tarsaságom, és a végén mégis randizni kezdtünk, de akkor már megvolt a vonzalom.

2019. ápr. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem. A nőknél a vonzalom vagy az első pillanatban kialakul, vagy soha nem fog.
2019. ápr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nőben pár másodperc alatt kialakul a vonzalom az összkép alapján. Pont ezért hangoztatják sokan, hogy kell a kémia, a szikra, a magabiztosság és hasonlók.
2019. ápr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!