Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az önállótlan anyuka pici fia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önállótlan anyuka pici fia típusú férfiak akik teljesen boldogok egyedül mert könnyebb szülőkkel élni, azokkal mi lesz szüleik halála után, majd találnak egy hasonló anyapótlékot?

Figyelt kérdés

Ismerek pár ilyen férfit 35 feletti szülei kiszolgálják és esze águkban sem akarnak barátnőt mert szerintük így könnyebb az élet.

Az ilyen férfiak majd szüleik halála után tálalnak egy ilyen pótanyát mert akkor már fordul a kocka és a nők nem olyan kelendőek, 50 felett. Illetve több nő van mint férfi.

Vagy mi lesz ezekkel a férfiakkal?


2019. ápr. 4. 07:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Én csak egy ilyet ismertem, belőle hajléktalan lett, mert fogalma nem volt róla, hogy kell élni.
2019. ápr. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1. Jó amúgy akkor bevallom én is ilyen férfi vagyok de tuti nem lennék hajléktalan, mert azért tudom hogy kell számlát fizetni, meg ezt azt csinálni.. Egy lakást kiadunk annak az ügyeit pl én csinálom....
2019. ápr. 4. 07:15
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

"...tálalnak egy ilyen pótanyát mert akkor már fordul a kocka és a nők nem olyan kelendőek, 50 felett."


Ebben ne reménykedj, sok idősebb nő marad inkább egyedül, vagy keres csak laza kapcsolatot, és esze ágában sincs beállni cselédnek, pótanyának, különösen ha előtte pár évtizedet már lehúzott ilyen szerepkörben.

2019. ápr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
A többségük nem emiatt él a szüleivel, hanem mert a magyar átlagfizetésből nem lehet lakást bérelni, sem lakást venni. Ha a szülei meghalnak, és ő örökli a lakást, boldogulni fog.
2019. ápr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Feltéve hogy van munkahelyük, ellesznek azok egyedül is utána. Nem mindenki pótanya fétises.
2019. ápr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Ők csak kifogásokat keresnek, s mikor odajutnak, hogy egyedülélhetnek, illetve élhetnek egyátalán, rájönnek, hogy megszokták ezt az állspotot, és elszaladt az idő .
2019. ápr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy abban meg ne is reménykedj, hogy találsz egy kvázi “ pótanyát”. Senki nem lesz ilyen hülye, hogy kiszolgáljon.
2019. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Én egy ilyet ismertem, ő felakasztotta magát, amikor meghalt az anyja.
2019. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ilyen pasi még 80 évesen sem kellene...
2019. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Jó a kérdés. Szerintem felköti magát, vagy hajléktalan lesz. Lecsúszik, lezüllik.

Nekem van egy ilyen "barátom". 37 éves, anyuci pici fia. Ki van rakva neki a tiszta ruha, gatya, póló. Mindennap főtt kaja, amiből válogat, ha nem szereti nem eszik.

Egy cégnél dolgozik segédmunkásként, erős problémái vannak az alkohollal. Befolyásolható típus. Ha iszik, gyakran agresszív is. Hivatalos dolgokat nem tud intézni, írni olvasni alig tud. Most hogy volt a mobilos adategyeztetés kikapcsolták a telefonját is, mert arra sem volt képes. Az anyja akarta azt is intézni, de csak balhé lett belőle. Idézem: "van ennél jobb dolgom is, mindjárt kiabxxom, nem telefonálok, eddig is megvoltam nélküle.."

Nos nem tudom mi lesz vele, ha az anyja meghal. Valószínűleg lecsúszik, mert 37 évesen már esélye sincs megváltozni. Párkapcsolatra meg főleg. Jah, ki ne hagyjam, neki a max 25 éves (de az már "öreg") tökéletes alkatú nagy mellű keres fenekű nő kell. A szememben egyszerűen mélyen szánalmas, és egyszerűen nem tudok a társaságában lenni. Ezért szakítottam meg vele a baráti kapcsolatot.

2019. ápr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!