Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Otthonülős férfiak hol ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthonülős férfiak hol ismerkednek?

Figyelt kérdés
Csak neten tudnak?
2019. ápr. 5. 12:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
hát ha otthon ülsz, akkor csak a neten tudsz, vagy más kommunikációs eszközön keresztül :)
2019. ápr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
Otthon
2019. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Sokan. Vagytok /vannak így?
2019. ápr. 5. 12:33
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Én otthon ülős férfi vagyok, de az életben ismerkedem.

Neten nem ismerkedem, nem véletlen.

2019. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
62%
Nem járok templomba, nem járok kocsmába, így marad a net, bár egy rossz kapcsolat után nem vagyok annyira ráfeküdve erre a társkeresős témára, élvezem a szabadságom.
2019. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
62%

Az Interneten leginkább.


De nekem, ha nem is jön össze, akkor is kellemes dolog másokkal beszélgetni itt, mivel élőben nem olyan egyszerű. Vannak ismerőseim, de az a kezdeti fél év amíg "megtörik a jég", sokak számára nem kivárható, és én ezt tiszteletben is tartom.


Marad a net. Ez úgyis jobb az önkifejezés szempontjából.

2019. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
29%
Minek ismerkedjek,hogy költsem a pénzemet?
2019. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Otthonülős vagyok abból a szempontból, hogy nem járok bulizni. De annyira, hogy itthonról is dolgozom, szóval tényleg. Illetve az nem tudom, beleszámít-e, hogy viszonylag sokat utazom, de akkor nem szoktam ismerkedni.

Interneten ismerkedem, vagyis inkább ismerkedtem. Ahogy mainstream lett a netes társkeresés/jelenlét, úgy lett egyre nehezebb a nem szuper jóképű férfiaknak.

Átlagos vagyok minden szempontból és a legtöbb visszajelzés szerint, de Tinderen 0 azaz nulla match-em szokott lenni. De még csak jobbra sem húznak a nők (Tinder Gold), még az átlagos vagy csúnya lányok sem.

2019. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%

#8


A Tindert hagyjad, komolyan-vehetetlen hely, műanyag emberek, műanyag világa.

2019. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Leginkább sehol. :D
2019. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!