Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okos nőnek lenni szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos nőnek lenni szerintetek előny vagy hátrány az ismerkedés szempontjából?

Figyelt kérdés
Hogy látjátok, az okos nőknek több jó randi lehetőségük van és nagyobb esélyük van egy rendes kapcsolatra? Azt hallottam, hogy az okos nőktől a férfiak elbizonytalanodnak. Érdekelne, hogy mik a tapasztalataitok, mert én például kifejezetten vonzónak találom az értelmes nőket és engem a butàcska lányok taszítanak. Hogy vettétek észre, könnyű Nektek az ismerkedés? 34/F

2019. ápr. 7. 20:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Tehát mondhatni jobb kevés, de jóravaló értelmes ember között válogatni, mint sok-sok barom arc között, akik már azért is kiábránditóak, mert minél többet ismersz meg belōlük, annál roszabb, hiába vannak sokan."

De ha sok "b.romarc" helyett sok "jóravaló értelmes ember" lenne a világon, akkor a jóravaló értelmes nőnek több lehetősége lenne, mint amennyi van most. Ezt írta a válaszoló.

2019. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Inkább előny szerintem, de nyilván van amikor megnehezíti. Amiatt mindenképpen előny, hogy könnyebb szűrni a férfiakat. Egy okos nőt (ha az érzelmi intelligenciája is magas) azért nehezebb megvezetni, jobban átlát az embereken. Meg mondjuk nem ájul el attól, hogy mond neki valaki 3 okos mondatot. Néha kikerekedik a szemem, hogy a butácskább lányokat milyen könnyű levenni a lábukról olyanokkal, amik egyébként nem ilyen világmegváltó dolgok.

Meg egyébként én úgy veszem észre, hogy az intelligencia szinte minden embernek vonzó.

Ami lehet negatívum az az amit te is leírtál. Sok férfinek kell az az érzés, hogy jobb vagy okosabb a párjánál. Tényleg sokszor megijednek amikor rájönnek, hogy egy okos nőt nem olyan könnyű elkápráztatni. Meg nyilván aki minimálisan intelligens az a partnerében is ezt keresi, és nagyon taszítja az unintelligencia. Lehet, hogy gonoszság, vagy nem vagyok elég toleráns, de vannak olyan emberek akikkel egyszerűen ha agyonvernének se lennék hajlandó beszélgetni mert annyira kis buták. Egyszerűen kiég az agyam hogyha nagyon buta emberrel kell beszélnem. Ez megnehezítheti a dolgot ha egyébként meg vonzódnál a pasihoz, minden rendben mehetne, de egyszerűen nem tudod elviselni, hogy fogalma nincs semmiről. Egyszer próbálkoztam ilyen sráccal, de pár randi után nem tudtam tovább csinálni.

De úgy összességében mindig előnynek éreztem. A mostani páromat kifejezetten az fogta meg bennem, hogy végre talált valakit aki szellemi partner neki. Eddig azt hiszem minden páromnak ez volt az egyik kedvenc tulajdonsága bennem. Meg azért is jó, mert ellensúlyozza a külsőmet. Általában buta libának hisznek amíg nem beszélnek velem, szóval örülök, hogy ezt a tévhitet gyorsan tudom javítani ha valaki megismer.

2019. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Viszonyítás kérdése. Attól függ kihez méred magad. Egészen biztos, hogy vannak nálad is okosabbak még nőben is
2019. ápr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#13 Ez igaz, soha nem is állítottam az ellenkezőjét.
2019. ápr. 11. 09:15
 15/22 anonim ***** válasza:

Buta kérdés egy okos nőtől?


Ha valaki okos az minden helyzetben csak előny lehet, párkeresésben szintúgy. Az okos ember minden helyzetben jobban mérlegel, jobban szűr, jobban felfogja az odatartozó pozitívumokat ill. negatívumokat ezáltal okosabban dönt, cselekszik.

Ez van a párkeresésben is. Igaz amit írtak, hogy tán kevesebb a választási lehetőség ha kiszűröd a hülyéket de azokkal úgysem bírnád hosszú távon. És nem mész bele egy eleve sz.r kapcsolatba mert látod amit kell. Vagyis nem kizárt de kisebb a hibalehetőség.

Nem hiszem, hogy ezen sokat kéne gondolkodni.

2019. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom férfitól ..:)
2019. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz dokibá, hogy csak az lehet gond h kevesebb a választási lehetőség. Hanem hogy akik "butábbak" vagy butábbnak hiszik magukat, azok betámadnak. De rendesen. És állandóan résen kell lenni néhány ember önérzete miatt, üvegdíszként ápolgatni a lelküket. Nem az hogy elsősorban a párod, de neki is vannak rokonai (de vannak ám, ajaj) vannak barátai, és biztos h lesz köztük néhány kisebbségi komplexusos. Kizárt hogy egy sincs. Ezért vannak hátrányok is, a sok előny mellett szerintem.
2019. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha egy nő okos az előny. Ha azt hiszi magáról, hogy okos, közben meg csak beképzelt a semmire, na az taszító. (32/F)
2019. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, azt hogy okos, közbe mégse, azt miből szűritek le? Pl, lehet hülyézni mert nincs ott gazdag papi, aki csúnyán nézne emiatt. Lehet hülyézni mert nem olvasta ugyanazt a könyvet mint te. Vagy mert fáradt és nem jut eszébe valami. Vagy bármi amiben nem értesz vele egyet=hülye? Vagy honnan állapítjátok meg hogy valaki hülye vagy nem? Szerintem rengeteg eleme van ennek. Pl a párom nem tanult, de gyors felfogású, szerintem okos. A piacon a full értelmes volt kollégámra azt mondta egy árus hogy hülye, mert elgondolkodott 2 percre, mit is kell vennie. Stb. Sok embernek mintha komplett 8-9.érzéke lenne erre, hogy 1 mp alatt leszűrje hogy valaki mitől hülye.
2019. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
#19 Ne fogkalkozz vele, ő itt él a gyakorin, ezekben a topikokban, holott szerintem nem igazán jártas ezekben a dolgokban. Szinte mindenhova ír néhány keresetlen megjegyzést. Mondjuk engem nem zavar. Ha ettől okosabbnak érzi magát, hát legyen.
2019. ápr. 16. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!