Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okos nőnek lenni szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos nőnek lenni szerintetek előny vagy hátrány az ismerkedés szempontjából?

Figyelt kérdés
Hogy látjátok, az okos nőknek több jó randi lehetőségük van és nagyobb esélyük van egy rendes kapcsolatra? Azt hallottam, hogy az okos nőktől a férfiak elbizonytalanodnak. Érdekelne, hogy mik a tapasztalataitok, mert én például kifejezetten vonzónak találom az értelmes nőket és engem a butàcska lányok taszítanak. Hogy vettétek észre, könnyű Nektek az ismerkedés? 34/F

2019. ápr. 7. 20:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
19: Én nem írtam olyat, hogy hülye. Csak azt, hogy beképzelt. Például valaki a második jogi asszisztens diplomáját csinálja levelezőn és azt hiszi ettől ő sz_rta a spanyol viaszt! És valóban, attól, hogy elolvasta Müller Péter könyveit mint a másik 30 kolléganője, még nem lesz okosabb, ahogyan te is írod. Az értelmes, jó felfogású nő vonzó az okos(kodó) nem.
2019. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
köszi, így már érthető mire gondoltál
2019. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!