Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszafogott fiúk! Mit szólnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogott fiúk! Mit szólnátok, ha a lány menne oda?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy a nőnek kínos, ha kezdeményez, a férfi dolga, meg könnyűvérűnek fogok tűnni, ha én szólítok meg valakit.

Az a helyzet, hogy rengeteg kedves arcú, szimpatikus fiút látok mostanában, akikkel így kapásból lenne közös téma (kedvenc könyvem olvassa a buszon, koncert, kiállítás) és próbálom felvenni velük a szemkontaktust, mosolyogni, de ha vissza is mosolyognak, látszik, hogy zavarban vannak vagy nem tudom. :/ Persze, lehet hogy foglaltak vagy nem vagyok az esetük, de szerintem van pár alkalom amikor csak nem mernek kezdeményezni.

Szóval a fentiekhez hasonló esetekre vonatkozik a kérdésem. Furcsa lenne mondjuk odamenni, hogy "hogy tetszik a könyv/koncert?" Nem vagyok a nyomulós típus alapból, hamar észreveszem, ha nem kellek és ezért kicsit bennem van a para. Mit gondoltok?

Megelőzve a kérdést, olyan átlagos lány vagyok, alacsony, kicsit telt, mások szerint szép arcom és jó alakom van. Be is szoktak próbálkozni nálam, de az ilyen "alfahím" típusok legtöbbször, meg a nyíltan szexre hajtók, akik meg taszítanak.

23/L



2019. ápr. 8. 14:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

szerintem menj oda nyugodtan , csak kerüld az ilyen mesélj magadról dumát.

25f

2019. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Semmi gond nincs ezzel, csak számíts arra, hogy aki magától félne odamenni, az lehet egy ilyen szituációban még jobban meg lenne illetődve. De ha azt mondod, érzed mikor kezd kínos á válni, akkor nem kell félned sem.
2019. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Miért lenne szégyen, ha próbálkozol? Nem nem a 16. század, hogy a férfinak lehet csak. Sőt, az az idő eleve más volt, mert nem volt internet, nem voltak ilyen fos helyek, hogy tudjon ismerkedni az ember. Ha ott valaki párt akart, akkor ki kellett nyitni a csipogóját rendesen.


A másik: kislány, jegyezd már meg te is végre, minden pasi akar szexelni. A "kapcsolat" címszó a legtöbb nőnél, csak célzott burkolat arra, hogy ne hívják ribinek, mert lefekszik valakivel.

Ismerek jó pár pasit, aki sírt a barátnője után, holott még is szexel jöttek össze. Szóval nem releváns az ettől való undorod.

2019. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

"hogy tetszik a könyv/koncert?"

Több vagy jobb nem is szükséges, ennyit kell tennie annak aki ismerkedni akar.

Ha vevők rá úgyis kialakul valami, ha meg nem, tovább lehet sétálni, semmi borzasztó nem történik.

2019. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Clay Morrow ***** válasza:
86%
Attól, mert felteszed ezt a kérdést, még egyáltalán nem számítasz nyomulósnak, csak annyit jelent, hogy te kezdtél nyitni feléje és ha ő is vevő rá, akkor tovább fogja vinni a témát. Szerintem a legtöbb férfi örülne neki, ennyitől senki nem fog belehalni.
2019. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Kamu! Ilyenen egy csaj se gondolkodik, csinálni meg végképp nem csinálnak.


Szóval csak álmodozz kedves arcú könyvet olvasgató buszozgató fiú.


Mindemellett ha egy ilyen nyuszihoz odalépne egy csaj kb a 90%-a köpni-nyelni nem tudna, max a nevét kinyögni.

Ha nem igy lenne , akkor csajoznának!

2019. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


#3: Arra vonatkozik az undorom, aki így nagyon nyíltan nyomul. Például barátnőkkel iszogazunk és meghívás nélkül leül az asztalunkhoz vagy aki tíz perc után már taperol, pedig a nevem se tudja. Ha normális és látom a szándékot, akkor nagyon szívesen beszélgetek és eldől, hogy mi lesz, de az iszonyatosan kiábrándító, amikor valaki "darab húsként" kezel. :/

2019. ápr. 8. 14:35
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

Szoktak lányok kezdeményezni. Attól is függ, hogy mivel mész oda. Hozzám múltkor odajött egy lány a villamoson, nem is értettem, azt hittem egy ismerősének mosolyog, de nekem szólt. Aztán közölte, hogy tetszem neki és feljönne hozzám :D

Tudom ezt úgyse sokan fogják elhinni, de így történt.

2019. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#6: Már miért lenne kamu? Ennyire hihetetlen? :D
2019. ápr. 8. 14:39
 10/19 anonim ***** válasza:

Csodálkoznék. Életemben háromszor volt olyan, hogy egyértelmű volt, hogy bejöttem egy lánynak.

Először gimiben hazafelé egy rendezvényről este, öltönyben voltam, egyedül a buszon. Felszállt egy lány, és leült mellém. De kis szerencsétlen voltam, nem szólítottam meg.

Másodszorra egy randiról mentem haza villamossal. Fekete farmer, fekete ing, gondolom, ez is feltűnő volt. Lehettem olyan 23. Velem szemben ült egy nő, szerintem idősebb lehetett nálam pár évvel, és folyamatosan engem nézett, kereste a szemkontaktust. Én meg tök kínosan éreztem magam.

Harmadszorra az egyetemen egy angol nyelvű gyakorlaton volt egy lány, aki mindig mellém ült, mosolygott és kereste a társaságomat.

Egyikből sem lett semmi.

2019. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!