Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszafogott fiúk! Mit szólnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogott fiúk! Mit szólnátok, ha a lány menne oda?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy a nőnek kínos, ha kezdeményez, a férfi dolga, meg könnyűvérűnek fogok tűnni, ha én szólítok meg valakit.

Az a helyzet, hogy rengeteg kedves arcú, szimpatikus fiút látok mostanában, akikkel így kapásból lenne közös téma (kedvenc könyvem olvassa a buszon, koncert, kiállítás) és próbálom felvenni velük a szemkontaktust, mosolyogni, de ha vissza is mosolyognak, látszik, hogy zavarban vannak vagy nem tudom. :/ Persze, lehet hogy foglaltak vagy nem vagyok az esetük, de szerintem van pár alkalom amikor csak nem mernek kezdeményezni.

Szóval a fentiekhez hasonló esetekre vonatkozik a kérdésem. Furcsa lenne mondjuk odamenni, hogy "hogy tetszik a könyv/koncert?" Nem vagyok a nyomulós típus alapból, hamar észreveszem, ha nem kellek és ezért kicsit bennem van a para. Mit gondoltok?

Megelőzve a kérdést, olyan átlagos lány vagyok, alacsony, kicsit telt, mások szerint szép arcom és jó alakom van. Be is szoktak próbálkozni nálam, de az ilyen "alfahím" típusok legtöbbször, meg a nyíltan szexre hajtók, akik meg taszítanak.

23/L



2019. ápr. 8. 14:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#10

Arról pont nem írtál, hogy tetszettek-e neked? Pedig sokszor tényleg ez az elutasítás vagy tartózkodás oka, nem a lefagyás.

Én általánosban tettem nyíltan ajánlatot utoljára egy padtársamnak, rátettem a kezem a kezére, hát mint akit skorpió csípett meg felugrott és lángoló arccal kivágtatott a teremből, egy világ omlott össze bennem, soha többé nem kezdeményeztem :)

2019. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hogy mit szólnék? Hát konkrétan ez a legnagyobb vágyam már sok éve, hogy egy lány, nő jöjjön oda hozzám!
2019. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Bevallom az őszintét, én nagyon örülnék. De nem azért mert nem merek oda menni, igen vannak gátlásaim ez ügyben mert eddigi életem során nem voltam ilyen típus (önbizalomhiány..stb de ezen dolgozok rég óta hogy szeressem magam, legyek magabiztos.) csak azért az egy nagy pozitív visszajelzés meg alapjáraton is én imádom a közvetlen embereket. :) 21/F
2019. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17%

Azért mert kamu. Troll kérdés és ennyi.

Egy nőnek van tartása, nem szólit le fiúkat az utcán vagy bárhol. Minden nő az erős határozott kezdeményező férfit szereti, aminek az alap, első szintje hogy merjen megszólitani egy nőt.


#6

2019. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én eddig akárhányszor kezdeményeztem fiúnál, mindig pofára estem, bár valószínű velem volt a baj.
2019. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nincs vele gond, bár érdemes helyén kezelni az esetleges elutasítást, mivel ugye ösztönből kiindulva, a nőknek ez jobban tud fájni.


Manapság igen nehéz találni csávót aki az aranyközépúton van. Túl sok az extrém helyzet : vagy mer nyomulni, de más nincs, vagy van belső de nem mer nyomulni..


Illetve a külsődet nem tudjuk megítélni, bár érdemes eljárni sportolni és szép feszes testet kialakítani. Végtére is nem egymás személyiségével szexelünk. Szebb test = nagyobb vágy.


Utoljára pedig : adj esélyt ezeknek az "alfahím" típusoknak. Nehéz megismerni egy embert egy este alatt, legalább egy randinyi beszélgetés kell hozzá. Ne feküdj le velük az este amikor találkoztok és kész, ha úgy érzed sok ahova nyúl, mond h ez még korai.. Ha veszi a fáradságot és elhív randira, és ott te úgy ítéled meg, hogy bejövős, akkor meg adj nekik zöld utat.


Sok sikert!

2019. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Engem most így szed fel egy fejjel magasabb lány.

Nagyon aranyos és furcsa, de élvezem a szitut. :D

2019. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szuper, tök jó lenne.
2019. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag én ezt várom. :D
2019. ápr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!