Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért ilyen buták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért ilyen buták hogy ott próbálkoznak ahol normális nőt (külső, belső) nem fognak találni?

Figyelt kérdés

Felmentem társkeresőre és tinderre. Hát csak a csúnya kövér nők jelöltek vagy írtak vissza... Borzalmas volt.

Előben sokkal jobb nőkkel tudtam ismerkedni és volt hogy kapcsolat is összejött..

Internetes ismerkedés szerintem eléggé zsákutca manapság egy férfinak mert tényleg egy nő kap 100 levelet én is tuti ha ennyi levelet kapnék nagyon válogatnék és csak a legjobbakkal állnék szóba


2019. ápr. 10. 08:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

"Hát csak a csúnya kövér nők jelöltek vagy írtak vissza... Borzalmas volt."-hát ezen a bunkó gondolkodáson jót röhögtem, köszike :D :D

"ha ennyi levelet kapnék nagyon válogatnék és csak a legjobbakkal állnék szóba"-te mitől vagy olyan értékes, pubikám? :D :D

2019. ápr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
32%
Azért, mert a Tinder algoritmusa máshogy működik. Mindenkit beskatulyáz, aztán ha kategóriájában több partnerrel matchel, akkor feljebb rakja egy szinttel, aztán behozza a "jobb" partnereket. És így tovább és így tovább.
2019. ápr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1. Tudsz olvasni... Mondom HA ennyit kapnék társkeresőn
2019. ápr. 10. 08:38
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
#2: mesélj még 😁
2019. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Mert nincs hol, és még ha lenne is, sajnos sokan gátlásosak vagyunk élőben. Mondom, ha lenne hol élőben.

Én egyébként felmentem már nőként is, végeztem egy kísérletet egy szép lány fotójával. Kaptam maximum 10-15 levelet. Úgyhogy ez szerintem csak legenda, hogy 100 levél meg ilyen marhaságok.

2019. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Egy normális kapcsolatban az algoritmusok olyan fontosak :D :D Röhögök ezen a kérdésen :D
2019. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Diavolino44 ***** válasza:
73%

#5 te akkor valamit nagyon rosszul csináltál. Eleve sejthető, h kamu profilt csináltál. Vagy Olyan platformot választottál, ahol eleve a srácok csak előfizetéssel tudnak korlátlanul írni, pl badoo.

Én több ilyen kísérletben vettem részt. A leghosszabb az 1 éves volt +4000 levéllel. A 100 level/nap egy sima lány esetében love.hu-n ahol korlátlanul írhatsz.

2019. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

És te miért vagy olyan buta, hogy EGYETLEN esetből általános következtetést akarsz levonni?


Az az igazság, hogy az internetes párkeresés nagyon is jól működik, csak rosszul csináljátok. Őszintén szólva én férfiként azt látom, hogy a férfiak 98%-nak halvány lila fingja sincs arról, hogy mi kell a nőknek, milyenek a nők, mit akarnak a nők, nem képesek önmagukat női szemmel nézni, és nem értik, hogyan működnek a nők.

Én egy elég csúnya, kissé beszédhibás, csendes, csóró családból származó férfi vagyok, nem hogy kocsim, de jogsim sincs.

Ennek ellenére 19 éves korom óta alig volt olyan időszak, hogy ne lett volna valakim. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy hűdenagy májer valaki vagyok, mert ez egyáltalán nem igaz. De ismerem a nőket. 7 éve nős vagyok, de most is van nőismerősöm, akit simán ágyba tudnék vinni, ha akarnék. És nem csúnya nőkről beszélek, hanem teljesen átlagosakról.


Ti meg felmentek Tinderre meg Badoora, ráírtok mindenféle nőre (nyilván rendszerint a jobbakkal kezditek, a végére meg maradnak a csúnyábbak), és azt várjátok, hogy majd özönlenek a válaszok. Hát gondolkodjatok már bazze... meg a másik, hogy amilyen leveleket írtok, egynémelyiken tényleg sírva lehet röhögni.

Van egy gyerekkori lánybarátom, szokta mutatni, milyen leveleket kap. Teljesen normálisnak, intelligensnek tűnő fiatal férfiak írkálnak olyanokat, hogy

"szia cica

jó vagy megfognálak"


"Lenne kedved ismerkednim

?"


"Szia edes

All a farkam

(itt egy faszos kép)

Szia edes

Jó reggelt béby"


A legjobb:

"szia

lene kedved ismerkedni

haragszol

(Y)

Kuldesz videot

It agy"


:D :D :D



Persze nem mindenki így ír, vannak azért normálisak is, de őszintén, ezek az emberek mit várnak??

2019. ápr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Na én biztos nem ilyeneket írtam, mégis igen alacsony volt a válaszolási ráta. De ezzel így van a férfiak nagy része, ahogyan sok év alatt olvastam. Meg egy első levélben nem sok mindent lehet írni, nagy mértékben függ a nő bemutatkozásától, hogyha egyáltalán írt ki valami értelmeset.


Ezt a kísérletet még régen végeztem fent a talalka.hu-n. Akkor ingyenes volt a levélküldés, most nem tudom, hogy hogyan működik. Egy-két napig voltam fent ezzel a kamu női profillal. Vagy csak napi hármat lehetett küldeni, erre már nem emlékszem. Normális leveleket írtak egyébként a srácok, kíváncsi voltam, hogy vajon miért ilyen baromira alacsony a válaszolási ráta. Akkoriban még ez a jelenség nekem újdonság volt, hogy ilyen kukák a nők, meg maga a társkeresőzés is egyáltalán.


De az igazi profilommal több oldalon is fent voltam, meg vagyok is egy páron most is, csak már elment a kedvem, nem vagyok aktív.


Egyébként ha napi száz levelet kapna valaki, még abba sem lehet belehalni, a bunkókat ki kell szűrni, és akkor már mindjárt kevesebb marad. Ez türelemjáték, aki erre nem tud időt szánni meg energiát, az valójában nem is akar társat találni. Ez még mindig jobb szerintem, mint kismillió üzenetet küldeni, és alig kapni rájuk választ.


Egyébként tényleg nem tudom, hogy mi lapul a nőkben, szerintem előbb fogom letenni a diplomát atomfizikából, minthogy a nőket megértsem. (5-ös hsz voltam)

2019. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy akik tindereznek, nem próbálkoznak élőben is?
2019. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!