Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor tényleg békén kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor tényleg békén kell hagyni? Teljesen elfelejt közben? Ez csak lekoptatás?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok. Ismerkedtem egy lánnyal, akivel bár náha a neten összekaptunk, szerintem egész jól megtaláltuk végül a közös hangot. Történt az életében két nagyobb "baj" is. Azt mondta, újra kell épitenie magát, mindenki hagyja békén, azt akarja. Attol tartok ezidő alatt elfelejt vagy hogy éppen ez a cél... így koptat le?
2019. ápr. 11. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sima lekoptatás.
2019. ápr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lekoptat.

Ha baj van, akkor a szeretett embereket nem akarod kizárni, mert ők zökkentenek ki legkönnyebben az önsajnáltatásból. Saját példa nekem erre a barátom. Elvesztettem a nagymamámat és a kutyusomat is egy héten belül, amikor még csak ismerkedtünk. Mindenki mást elküldtem akkor a fr*ncba. Őt nem tudtam.

2019. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de akkor meg előtte 1-2 nappal még miért akart velem találkozni?
2019. ápr. 11. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy labilis idegzetű nő egyik napról a másikra változtatja az álláspontját. A vagy-vagy lehetőségre ne várj, valószínű ő már tudja mit akar, ezért is hanyagol. Bölcs döntés részedről ha békén hagyod.
2019. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az egész ismerettségünk alatt ilyen volt. Hol jókedvű, hol a padlón. Hol volt kedve, hol nem...
2019. ápr. 11. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!