Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok börtön után lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok börtön után lehet még boldog kapcsolatom?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és elég zűrös életem volt sajnos. 9 évet ültem összesen különféle balhék miatt, de most sokat komolyodtam és normális életet akarok élni. Az a célom, hogy rendes munkám legyen ami teljesen legál és találjak egy csajt aki majd elfogad Így. Elég volt a balhékból nekem egy életre. Nem tartom jónak. Inkább éljen az ember kisebb lábon csak legálba, mert úgy legalább nem kell attól félni hogy mikor jönnek érte, stb. Ezt megtanultam. 28/F

2019. ápr. 11. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Magyarul a felnőtt éveid 90%-át börtönben töltötted? Valós.
2019. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Azért 9 évet nem adnak a semmire, szóval nem sok mindenki lesz majd aki elfogad.
2019. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem lehet, mindenképpen van esély rá. Egy nőnek szerintem meg kell értenie, tudnia kell értékelni a változás szándékát. És egyébként hogy bírtad ki?
2019. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Biztos lesz még boldog kapcsolatod, bár nem lesz könnyű olyan nőt találni aki könnyen elfogad.

Először keress munkahelyet, legyen otthonod,akár egy kis albérlet is, és aztán ismerkedj.

Arra,hogy mindezt szeretnéd, nehezen találsz párt, bizonyíts.

2019. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
80%
9 év? Megkomolyodtál? Ugyan. 9 év alatt hihetetlen mennyiségű negatív töltetű inger ért téged ott bent a sok csirkefogótól. Nem csodálkoznék azon, ha senki sem venne téged komolyan.
2019. ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem lehet, viszont szükségszerű még a komoly és mélyreható önismereti munka és fejlődés.


Én 13 éves koromtól 22 éves koromig narkóztam, aztán jött a katarzis, választanom kellett, hogy belehalok vagy fejlődni kezdek.Kértem segítséget és elkezdtem pszichológiával foglalkozni önismereti szinten és járni is kezdem egy nagyon jó szakemberhez aki rengeteg mindenre rádöbbentett és helyretett.Felismertem a traumatikus gyermekkorom következményeiként kialakult nemműködő viselkedésmintázataimat és elkezdtem tudatosan lerakni őket, felépíteni magam újra.


Jelenleg 28 éves vagyok én is és tanulok, van barátnőm is, az életemet a gyógyításnak kívánom szentelni.A hasonlóan nehéz sorsú és gyermekkorú embereket szeretném kísérni a személyiségfejlődésben, ezért indultam el mentálhigéniés irányba.


Nekem teljes mértékben helyreállt az életem, nagyon jól érzem magam(végre) és lettek minőségi emberi kapcsolataim.


Én nem ítéllek el, kívánom neked, hogy te is megtaláld önmagad és a helyes utat, hogy kihúzhasd magad férfiként.

2019. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Miért kell lenezni azert mert 9 év börtönbe volt, attól függetlenül lehet normális ember.
2019. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!