Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi pénzt "eszik" havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt "eszik" havi szinten egy középkategóriás golddigger?

Figyelt kérdés
Nem kell nagykirálynőkre gondolni, mint megboldogult Andynk párja, csak olyan mezei golddiggerre.

2019. ápr. 13. 14:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok, hát például havi többször fodrász, én elképedtem, de van aki egy sima alkalomért ott hagy 30-40 ezer forintot a fodrásznál (nekem 3ezer :DDD), aztán gondolom ezeknek kell műszempilla-műköröm karbantartás, edzőterem, akkor a parfümöt is literszám locsolják magukra még otthon is (Tom Ford parfüm alsó hangon 30-50ezer forint, és ennél vannak jóval drágábbak), póthaj, smink, stb.

Vagy nézzétek meg M. Richárd gázoló xxxmocsokxx csaját a tárgyalásán, Fendi cuccban feszített, kiszámolták csak maga a kabát-gatya-felső volt milliós összeg. Bár ő nem tudom milyen kategóriás, szerintem borzalmas.

2019. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2-300 egy átlagos feleség ára
2019. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56% A nők nagy része dolgozik...anyud mennyibe fájt, ebből is kiindulhatunk. :/
2019. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vannak pasik, akik csak pénzért tudnak feleséget kapni. Ő biztos ez a kategória.
2019. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
De legalább nem kell naphosszat egy rusnya nőt néznem.
2019. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Na akik meg lóvé nélkül kapnak csajt ,azt minden rasszista jelzőkkel illetik..
2019. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
'Mire lehet elkölteni'? Lol... egy ilyen csajnak csak a havi fodrászat 40ezer, 1 pár cipő meg 50... gondolkodj.
2020. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Feleségem millióba kerül azt alsokategorias.
2020. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!