Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a netes társkeresők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a netes társkeresőkön (badoo, tinder, stb. ) szinte csak felszínes kapcsolatokat lehet kialakítani?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 16. 23:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát azért szerintem vannak kivételek. Én pl. tinderről ismerem a párom, 4 éve élünk együtt. Eljegyzett, de most nem az esküvő áll az első helyen, hanem közös vállalkozást szeretnénk indítani, és mindent nem lehet egyszerre. Persze nem azt mondom, hogy közöttünk mindig minden 100%-osan oké, vannak viták, de kitartunk egymás mellett. Az egyik lány ismerősöm ugyanennyi ideje van együtt a "tinderes" párjával.


Tudok kevésbé szerencsés, de hosszabb ideig tartó kapcsolatokról is. Egy ismerősöm is együtt volt egy évig a "tinderes" barátnőjével. De végül az a csaj az ismerősöm haverjával jött össze és azóta is együtt vannak. Közvetetten az is tinderes kapcsolatnak mondható :D


Ezen kívül még 2 ismerősömről tudok, akiknek 2-3 évig tartó tinderes kapcsolatuk volt, de végül szétmentek.


Úgyhogy én nem úgy látom, hogy CSAK felszínes kapcsolatokat lehet kialakítani. De lehet, én is tévedek, mert az 4 éve volt és azóta nem is tindereztem.

2019. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Inkább az emberek hozzállásától függ mint az hogy társkereső e vagy sem.
2019. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%

----#6 Azért, amiért a nők itt sem hirdetik, hogy nők. Aki ilyet ír magáról, (hogy szexet keres) az azonnal többszáz üzenetet kap, többségében a gusztustalanabb fajtából.----


De angyalom te nem érted a lényeget. Nem arról van szó, hogy nem írja ki a társkereső profiljára, hogy szexet keres. HANEM ARRÓL, hogy amikor a Facebookon privát üzenetben ismerkedünk, akkor nem akarják elmondani, hogy ők szexet keresnek. Hanem végig azt mutatják kifelé a világnak, hogy ők bizony hosszú kapcsolatot keresnek.

Az emúlt 10 évben 1 kezemen meg tudnám számolni, hogy kik azok akik felvállalták, hogy ők bizony csak szexkapcsolatot keresnek. És ezek általában mindig messze laktak.

2019. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezt nő írta:

"És ember legyen a talpán, aki napi száz üzenetből kiválasztja azt az 1-2-őt, amiből lehet is valami. Egy napig izgalmas, de nagyon gyorsan bele lehet fáradni a "szia, dugjunk!" típusú üzenetek olvasásába."


Majd az milyen izgalmas lenne ha férfiként megtapasztalnád azt, hogy egy levelet sem kapsz a nőktől. Mert neked kell írni először a nőknek. És aztán ha kapsz is választ, de randira már nem jönnek el. Vagy fél évente 1 nő eljön randizni. Miközben a pasikból nagy a túlkínálat akik elmennének egy nővel randizni...Én ismertem egy olyan nőt aki 2 hónap alatt 20 pasival ment el találkozni netről.

2019. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!