Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak a túlzott nőrajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak a túlzott nőrajongása el fog előbb utóbb odaáig jutni (vagy már el is jutott), hogy az egyáltalán nem szép nőkre is ugyanúgy csorgatni fogják a nyálukat, mint a modellekre?

Figyelt kérdés
Erre felé haladunk egyre inkább, az egyáltalán nem szép nők között is rengeteg már a beképzelt, és ennek csak az lehet az oka, hogy nekik is sok a férfi rajongójuk. A férfiak lassan már egyáltalán nem fognak válogatni?

2019. ápr. 17. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Balázska, te egy örök lúzer vagy.

Ennyi a baj.

2019. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mindig lesz egy limit.
2019. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Mit értesz rajongás alatt?


Mert az szerintem nem feltételez valódi közeledési szándékot, ha egy férfi a nagy számok alapján minden szembejovo nő tudtára adja, hogy ő kezelésbe venné, ha nincs más (jelzem, ez nem komoly ajánlat).


Az persze elkepzelheto, hogy egyes nők erre alapozzák az önbizalmukat. Mondjuk engem nem tölt el buszkeseggel, amikor egy építés alatt álló útszakaszon a városban beszologat néhány sorszagu, izzadt, pocakos roma segedmunkas.


Szóval, ha nem ezt érted nyalcsorgatas alatt, akkor jelzem, hogy én nem tapasztalom, hogy minden nőnek több tucat hodoloja lenne. Lassan a 30 felé hozzám soha egy férfi sem jött oda, hogy leszolitson, soha sehol! Pedig az én értelmezem szerint ez jelenti a próbálkozást. Ami megjjegyzem, nagyon messze van a rajongástol.

2019. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem pont fordítva van, az évek múlásásval inkább csökkent a rajongásom a nők iránt, minél többet ismertem meg, minél több mindent láttam róluk. De lehet ez már a korral jár nálam.
2019. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Az hogy a férfiak sokkal többen vannak asszem olvastam hogy egy nőre legalább 4-5 férfi jut... szoval jah lényegeben ezért van a férfiak között több szingli mint a nők között!
2019. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki minden nőért rajong az annyit is ér mint férfi..semmit..amígy nem lettek beskepzeltebbek a nők csak nem állnalk le mindenkivel ami azért más..
2019. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"nem szép nők között is rengeteg már a beképzelt"


Vagyis nem rakja szét a lábát bárkinek. Értjük.

Mehetsz tovább.

2019. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont ellenkező tendenciát látok.

Photoshop, instagram, facebook, retus, szűrők, effektek: olyan szépségideált hozott létre, aminek hús-vér nő nem tud megfelelni. Ezért van az, hogy topmodellek esetében is csak a lehúzás megy, hogy itt hájas, ott csúnya. Egy átlag feletti külsejű nő esetében jönnek pontozgatni, hogy talán 5-ös, de inkább 4-es. Átlagos lány labdába se rúghat, legfeljebb két liter tömény után, két zacskóval a fején.

Egyre több fiatal lány küzd önértékelési problémákkal.


Azt tudom elképzelni, hogy akire te azt mondod, hogy ronda, az valójában egy átlagos lány, és sokaknak tetszik is.

2019. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Vannak.férfiak,akiknek nem az számít hogy egy no mennyire csinibaba,hanem hogy tud e nokedlit szaggatni. Bár ez a faj sajnos már kihaló félben van.
2019. ápr. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, pasiknak az átlagos nő = szupermodell smink nélkül.
2019. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!