Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még esélyem egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem egy normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
lassan 27 vagyok de még nem nem volt párkapcsolatom, így szűz is vagyok. A legtöbb korombeli nőnek szinte mindnek van barátja ha meg nincs akkor tapasztalt férfit keresnek.
2019. ápr. 18. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
2 évvel idősebb jó barátom most veszítette végre el... össze fog jönni neked is. mondjuk neki 2 éves meg fél éves kapcsolata is volt :D de gondolhatod milyenek... nem maradtál le semmiről
2019. ápr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jah és férfi vagyok mielőtt kedves bajtársaim írnának nekem :)
2019. ápr. 18. 00:41
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

Nyugj a szex egy rakas szar kiveve a ferfinan szuletett az ember

Nőnek soha nem lesz olyan jo es konnyu a szex mind egy ferfinak

Ferfiaknak mindig van orgazmusa konnyeden minden szexnel meg a nő jo ha neha hozza jut

Ezert is jobb a maszturbalas a szexnel

Ne bankodj ezert hidd el egy rakas szart sem er az egesz szex

Semmi extra az egesz nem maradsz le semmi jorol

Sot az egesz szex egy szar

Csak a ferfiaknaj jo

2019. ápr. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Akkor mindegy azt hittem nő vagy

Akkor mindegy amit irtam

2019. ápr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 27 évesen szűz vagy, akkor valószínűleg túl csúnya vagy ahhoz, hogy barátnőd lehessen. Ha netán mégis lenne, akkor viszont semmiképpen ne mondd el neki, hogy szűz vagy, inkább hazudj, ha kell!
2019. ápr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi ez egyáltalán nem gáz,és nem is ritka. Csak azoknak gáz,akiknek a szex a fontos,hogy minél hamarabb elveszítsék a szüzességüket. Csak akkor gáz,ha te annak tartod,és más véleményét pedig tojd le.
2019. ápr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!