Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyaként miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyaként miért kapok ennyi gonoszságot?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem a 2 éves kislányomat és szeretnék találni egy férfit! Fent vagyok társkereső oldalakon és naponta kapok 20 rosszindulatú levelet hogy most “balekot keresek - aki fizet “! Meg hogy eddig csak az alfa típusú ferfiak kelletek és most hogy itt hagyott a gyerekkel , már akármilyen lúzer, életképtelen pasi is jó lenne akire azelőtt rá se néztem volna.


Honnan jönnek ezek a gonosz feltételezések ?


2019. ápr. 23. 11:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
8%
Miért, talán nincs igaza azoknak, akik ilyeneket kérdeznek? Amúgy meg amikor a csajok többségét megcumiztatta néhány alfa és macsó, akkor már megelégszenek egy balek "jó emberrel" is...
2019. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
88%

Javaslom ne ird ki h van gyereked.

Majd ha olyan pasit talalsz elmondod ...

Nem kell minden vadidegennek az orrara kotni


Nekem meghalt a ferjem mikor a pici 2,5 volt es terhes voltam a kicsivel. Mikor felalltam es osszeszedtem magam jo par ev mulva akkor en is megkaptam ezeket.

Visszairtam h bocs h egy idiota miatt ozvegy lettem.

Egybol jottem h jjaajjj bocsi nem tudtam...

Hal istennek utamba akadt egy nagyon kedves ferfi akivel most mar egyuttelek.


Mivel soha nem tudhatjuk mi van a hetterben igy felesleges itelkezni. Inkabb kerdezni kellene elsore.

2019. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
27%

Ismeretlenül én se írnék ilyen csúnyákat senkinek úgy hogy nem ismerem.

A véleményem viszont az, hogy a legtöbb pasi nem is kezd olyan anyukával akinek két éves a kisfia. Kinek hiányzik az, hogy a gyerek apja odajárogasson, hívogassa állandóan az anyát, balhézzon az új pasival.

30F

2019. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%
Mert sok a beteg, gonosz, megkeseredett ember. Ne foglalkozz velük :)
2019. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
90%
A társkereső oldalak sajnos ilyenek. Én is egyedülálló anya vagyok, de 2 gyerekkel, akiből az egyik csak 2 éves, megkaptam ott ugyanezeket. Ja és hogy még házasságban született a 2. gyermekem is, az a kutyát nem érdekli. Aki ítélkezik feletted, azokat egyszerűen ignoráld. Majd megtalálod azt, aki normálisan fog viszonyulni ehhez a helyzethez, csak ne add fel.
2019. ápr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
79%

10-es válaszolóval egyetértek, kerülni kell messziről a társkeresőt.

Leírnak szép és jót egy numeráért, utána otthagynak.


Én az exemmel különköltözés után (nem a társkeresésre koncentrálva), kb. 1 évvel megtaláltam a párom a való életben. Két gyerekem van. Soha nem voltam társkeresőn.

2019. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
84%
Akik ezt írják azoknak ennyi örömük van az életben.Nekik sose lesz senkijük,te viszont fogsz normális párt találni.Azonkìvül írigyek,mert p...it csak képen láttak eddig.Az a baj,hogy az ilyenek hiába nem szaporodnak,de mindig újra termelődnek sajnos.Kitartást.
2019. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Izabella220 ***** válasza:
89%
Elfogadom aki nen akar gyerekes nőt,de mit kell kommentelni.Vele is megeshet hogy hétvégi apuka lesz belőle mert nem jól választ párt.Ha ez alapján ítélkeznénk a középkorúak 70% egyedülálló lenne.És aki tisztességel neveli két gyermekét attól még nő és miért ne találhatna maga mellé valakit aki elfogadja.Férfiak eléggé együgyüen tudnak nyilatkozni.Mindenki saját gyermeket akar ezzel nincs is semmi gond.De ha megszeretek valakit akk talán a gyerekeket is elfogadom nem gondoljátok ugye hogy ilyen is létezik.Jah és Ui:Azok a nők akik kilépnek egy szar házasságból gratulációt érdemelnek,már nem 1950ben élünk ahol apu pattoghat.
2019. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg nyugodtan vállald csak fel a gyerekedet. Akinek ez nem tetszik vagy ilyen leveleket ír, azzal nem egymást keresitek. Tkp. még jobban is jársz, hogy ez már rögtön az elején kiderül :)
2019. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
75%

7 éves kapcsolat után maradtam egyedül a gyerekemmel. Nem éreztem magam semmivel sem kevesebbnek a többi embernél. Fél év múlva megismertem a férjemet, akivel 9 éve vagyunk együtt, boldog családként élünk. Külföldre költöztünk, vettünk közös házat és megvalósítottuk az álmainkat.


Az ilyen beszólogatós béták meg megkeseredett fiúkák, akikkel nem állnak szóba a nők, ezért próbálnak belerúgni valakibe. Velük biztos nem fog előfordulni, hogy elvált apák lesznek, mert nő szóba nem áll velük.

2019. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!