Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyaként miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyaként miért kapok ennyi gonoszságot?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem a 2 éves kislányomat és szeretnék találni egy férfit! Fent vagyok társkereső oldalakon és naponta kapok 20 rosszindulatú levelet hogy most “balekot keresek - aki fizet “! Meg hogy eddig csak az alfa típusú ferfiak kelletek és most hogy itt hagyott a gyerekkel , már akármilyen lúzer, életképtelen pasi is jó lenne akire azelőtt rá se néztem volna.


Honnan jönnek ezek a gonosz feltételezések ?


2019. ápr. 23. 11:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

1. túlzottan már nem válogathatsz annyit mint gyerek előtt

2. az emberek rosszindulatúak tudnak lenni

3. van esélyed ugyanúgy mint bárki másnak társat találni

4. se a neten se élőben nem könnyű társat találni.


éésss.. azért azt meg kéne nézni, hogy nagyon sok nőnek és férfinek hiába nincs gyereke még is k**úrvára nehezen talál társat...

2019. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként ez az alfa és béta pasi dolog alaptulajdonság, vagy pozíció? Mert ugye az egyedülálló anyát korábban felcsinálta, majd otthagyta az alfahím, ezután már csak béta pasi áll össze a gyerekes nővel.


Szóval ha a férjemnek van gyereke az előző házasságából, majd összeállt velem, gyerekes nővel, akkor ő korábban alfa volt, most meg már béta?


És az én volt férjem, akivel felcsináltattam magam, az ugye alfahím? De ő meg összeállt egy 2 gyerekes nővel. Akkor ő most már béta? De ha lesz közös gyerekük, akkor mi lesz? Gamma?

2019. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
88%

Sok a megkeseredett, rosszindulatú ember társkeresőn

Én is kapok középkorú, elvált nőként. Elsősorban nős pasik írnak rám. "nős pasi szóba jöhet?" Ezek kedvenc szokása, hogy- miután udvariasan elküldtem őket -, időnként érdeklődnek: "Összejött már valami?" "Még mindig nem?" "Találtál már valakit"? Nem írok ezekre semmit, de nagyon idegesítenek. Meg amikor fiatalabb ír és a második mondata már a méretekre, szexuális szokásokra vonatkozik. Én először vagyok fent, nem rég óta, hát nem hittem volna, hogy ilyen a kínálat.

2019. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 LazyJones ***** válasza:
100%
Mindenki ennyit kap, aki nem látszik tökéletesnek. A gyerek ilyen szempontból katalizátor, ami vonzza a rossz szándékúakat, épp úgy, amint a túlsúly, tökéletlen külső, és a többi. Nem túl könnyű, de át kell lépni ezeken, nem egy ligában mozogtok. amúgy meginél több dolgot teszel nyilvánvalóvá, annál kevesebb lesz a rosszindulatú tipp. Mondjuk az ítélkezők így is, úgy is meg fognak maradni.
2019. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Erre nincs jó válasz, mert ha valaki kimondja a kérdésre a véleményét, az a baj, ha köntörfalazik, az a baj, ha valamelyik oldalt is védi, akkor meg az...
2019. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha magyarországi magyar vagy, neked kéne tudnod, hogy a magyarnál intrikusabb, széthúzóbb, intoleránsabb népet nehezebb találni, mint tűt a szénakazalban. Magyarként mondom, hogy baromi kevés honfitárs van, aki nem rúg bele másba, mert azt magánál szerencsétlenebbnek látja.


Mondom ezt úgy, hogy 30 éves korom előtt nem szeretnék apukával összejönni, mert húszonévesen, gyerektelenül még fiatalnak érzem magam ehhez. De mégse írok rá egy korombeli gyerekes faxira, hogy belé rúgjak.


Ha a fővárosban laksz, van sok program, ahol ott élő külföldiekkel is lehet ismerkedni, én a helyedben inkább közülük válogatnék. Szerintem ezerszer előbb fogják elfogadni a kislányodat, mint a legtöbb magyar hapek.


Ha vidéken, akkor rendezvényszervező ismerősödtől tudakold meg az ilyen kultúresteket a legközelebbi nagyvárosban, ahol nem csak magyarok vannak, vagy maradnak a szervezett társkereső programok valami iroda által.

2019. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ilyen nyugi. Van aki normális, és nem probléma neki a gyerek.

Nálam sem kizáró tényező. Ugyanúgy normálisan ráírok társkeresőkön olyanokra is akiknek van gyerekük. Mondjuk válaszolni ők sem szoktak XD

Bármilyen hihetetlen is a legtöbb férfinak az hogy egy elvált gyerekes nő is szeretne még boldog lenni...az attól még úgy van...

Ne foglalkozz velük, biztos lesz aki normális és megtalál.

F36

2019. ápr. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, nem tudom, miért lettél egyedülálló édesanya.


Gonosz és rosszindulatú sem lennék, mert valószínűleg nem is kezdenék veled. Le leszek pontozva, de ha kiderülne a dolog, akkor részemről nem lenne folytatás, mert én nem szeretném más gyerekét nevelni.

2019. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy eltitkolni semmiképpen nem szabad hogy van gyereked. Ki kell írni és a pasi ezt látva eldöntheti,hogy érdekled-e. Az a legundorítóbb dolog mikor valaki nem írja ki aztán randin jön a pofáraesés.

Első randin jártam úgy, hogy mondta a csaj, hogy amúgy van két pici gyerekem is, remélem nem probléma.

Hát de. Valahogy 28 évesen szeretnék majd lassan saját családot és nem másnak a két gyerekét akarom nevelni.

2019. ápr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!