Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes szóban megkérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szóban megkérdezni hogy miért jelölt be tinderen ha nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Egy nővel párban állunk Tinderen írtam neki egy pár soros levelet de ő nem ír vissza ezt nagyon bunkó dolognak tartom úgy gondolom hogy nem helytálló de a Facebookon le tudtam nyomozni ezért tudom hogy pontosan melyik iskolában is tanít

Arra gondoltam hogy elmegyek és kicsikét beszélgetek vele hogy miért kell így viselkednie..


2019. ápr. 23. 17:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen magyarázat nem jár neked.

Az ilyen elmerokkantaktol ovjon meg mindenkit az ég!

2019. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj oda, borzasztó gáz és para!!

Tinder az ilyen, nem lehet kiszámítani, hogy ki ír vissza vagy mire használja. Lehet csak kedvelget fotókat, de nem akar levelezni. Töröld a kapcsolatot és jelölj be más lányokat.

2019. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár neked semmi, csak a szád! Most komolyan egy szar like miatt képes vagy bemenni egy IDEGEN ember munkahelyére és hisztizni?
2019. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A kicsi fejedben megsem fordult, hogy akár az is lehet, hogy nem tinderezik annyit, mint te, fel sem lépett, nem nézi az üzeneteket, vagy egyszerre olyan sok üzenetet kap minden hülyétōl, hogy már unja nyomon követni.


Nekem is az elején nagy szám volt a tinder, de aztán meguntam, nem nézegetem annyit az üzeneteket, értesítéseket sem kapok. Aztán vannak ilyen “no-life” emberkék is, akiknek jobb dolguk sincs, mint hogy lessék az üziket random tinderes idegenektōl.

2019. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezért nem szoktam bejelölni, hol dolgozom.
2019. ápr. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!