Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne lassacskán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne lassacskán közelebb kerülni a nőkhöz?

Figyelt kérdés
Az biztos, hogy így 30 évesen bennem van valahol a hiba. Nekem ez nem olyan egyszerű dolog, nem szoktam a nőkkel beszélgetni sem, jó ideje ismerkedni sem próbáltam velük. Mindig találtam inkább valami mást, amivel lekötöttem magam.
2019. ápr. 24. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Neked sehogy!
2019. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Na ez nekem is nagy talány, kb. előbb fogok repülni.
2019. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

A női szívhez a pénztárcán keresztül vezet az út. A régi evolúciós kiválasztás, hogy az erősebb a jó, aki képes lesz megvédeni a családot, stb, mind elavúlt. A nők számára a fajfenntartás maximum ahhoz kell, hogy magához láncolja a férfit, vagy legalábbis egy esetleges gyerektartással biztosítani tudja a jövőjét. A fő szempont az ANYAGI JÓLÉT! Szóval, ha van jó kocsid, kőgazdag vagy, és jól láthatóan képes vagy finanszírozni a p*csák életét akkor nyerő vagy. Ha ennek még látszata is van Instán, Facén, vagy bármilyen közösségi oldalon az bónusz pont! Más esetben semmi esélyed a nőknél.

De a klasszikus családmodellt felejtsd el. Azt amit a szüleidtől is láthattál, amiben a két fél vállvetve együtt közösen DOLGOZVA teremti meg a családi vagyont. A mai pic$ák minimális befektetéssel (0 munka, 0 áldozatkészség, 0 lemondás, 0 érzelem, 0 intelligencia) és magas elvárásokkal élik szupertrendi életüket. Háziasságot ne várj el - maguk után sem képesek rendet rakni, nemhogy felporszívózni, vagy ablakot pucolni. Mosogatni? Hülye vagy? Műkörömmel? / Főzni? Minek, rendelj valami kaját. Ők egy májkrémes kenyeret nem tudnak megkenni. Szóval, ha a királynői életet nem tudod nekik biztosítani, akkor ne is próbálkozz!!! Esélyed azokra a csajokra van, akiket kivetett magából a társadalom. A fluktuáció 5-10 év, ezután kiöregednek, jön az újabb generáció, Ők egyre lejjebb és lejjebb csúsznak a népszerűségi listán, így a lehetőségiek szűkülnek. Pár év magány egy ilyen csajnak és 10-12 év múlva mind a Dunakeszi úton vagy a Soroksárin grasszál majd, jobb esetben bérel egy kéglit - akkor a rosszlányokon simán megkaphatod. 40-50 évesen majd, az élet által megviselve és megtépázva értékelni fogják a nyugalmat. Addig testvér QRVÁZZ!!!! Minden tekintetben jobban jársz! Ott olyan csajokat kaphatsz meg jóval kevesebb befektetéssel akik amúgy simán átnéznek rajtad!

2019. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lényege, hogy folyamatosan, de szinte észrevétlenül csökkenteni kell közted és a nők közötti fizikai távolságot😁
2019. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!