Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban pasikhoz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban pasikhoz szól a kérdésem! Negyvenes nő hasonló korú pasit hogyan tud elcsábítani (ismerjük egymást) Azt mondják a nő dönt. Nagyon nagyon szeretném ŐT?

Figyelt kérdés
De hogyan? NE legyek nevetséges és tálcán sem szeretném magam kínálni...Most már ott tartok, hogy annak is örülök, ha csupán hivatalos levelezést folytatunk.

2019. ápr. 25. 22:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
37%

Olyan korú vagyok mint te,sajnos a mai negyvenes pasik pont NEM a mi kotosztályunkra vágynak.


Ezt nem "vetélytársként" írom.


Válogathatnak a 25-évesek között,ha csak nem sörhasú tahókrol beszélünk .... Egy ápolt 40-45-éves pasinak van választék bőven.


Szerelmes vagy, ne csinálj magadból bolondot...

Nincs olyan program,rendezvény ahol összefuthatnátok?

2019. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Ha keresed, sokat, de ő nem reagál, akkor ő nem téged keres.

Ha azért tetszett meg, mert sármos a pasi, amit a 11es válaszoló is említ, akkor érted a helyzetet.

2019. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Tényleg az a tapasztalatom, hogy nagyon is vonzódnak a 40 es nőkhöz..Írom ezt tényleg személyesként.Ahogyan írtam egy társkeresőn futottunk össze és sokszor találkoztunk , szenvedélyes órákat töltöttünk együtt, ám mikor beteljesedés következett volna, akkor Ő futamodott meg, hindok: tudja, én nem akarok válni.Ő igen,(mindkettőnket féltette a szerelemtől szóval bonyolult helyzet(igen férjem van, Közben akad olyan harmincas pasi , akivel közel két éve találkoztunk és azóta is vágyik utánam..ok tudom nevetséges így olvasni ezt az egész katyvaszt

kicsi gyerekeim vannak, nem rossz a férjemmel, de egész más ok miatt keresek szeretőt(illetve kerestem volna(

2019. ápr. 25. 23:31
 14/29 A kérdező kommentje:
Jöhet a cédázás….De nem hiszem, hogy ez a kérdésem
2019. ápr. 25. 23:32
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Szinte gondoltam,hogy férjnél vagy.Nem mondok én rád semmit,hisz nekem is lapos a házasságom .

Viszont miért nem játszol tiszta lappal?


Teljesen normális a pasi reakciója,válik nem hazudozik.

Ha szereted te is válsz...


Ha találnék egy hasonlóan normális férfit nem viselkednék ilyen gyerekesen mint te. A férjed is megérdemli a tiszteletet,mond meg neki,hogy nem szereted.

2019. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Baromi nehéz...3 kicsi gyerekkel...
2019. ápr. 25. 23:50
 17/29 A kérdező kommentje:
Az mondjuk nem igaz, hogy nem szeretem a férjem.De nem Őt kívánom!
2019. ápr. 25. 23:51
 18/29 anonim ***** válasza:
82%

Gyáva és önző vagy, a saját segged félted, Őt meg tartanád mint másodhegedűs. Én is léptem volna a helyében, ez megalázó lenne mind rá, mind a férjedre nézve. Na ezért sem akarok senkitől gyereket. Az ember tényleg senkiben sem bízhat…


Nem tisztelsz/szeretsz te igazán senkit, csak magadat.

2019. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
18-as igazad van teljes mértékben.Nem akart másodhegedűs lenni....És valóbn önző vagyok..Egyetértek Veled, bennem is akkor tört el minden, amikor néhány éve megcsalt a férjem,,akkor éreztem ezt, hogy nem bízhatok abban , akiért tűzön vízen,,Féltem a seggem és a gyerekeimét is..ez a nagy igazság!
2019. ápr. 26. 00:01
 20/29 anonim ***** válasza:

De ez amit csinálsz normális? - mert szerintem undorító.


Ilyenek miatt hiszik a pasok,hogy minden 40-nő k@rva..

.

2019. ápr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!