Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban pasikhoz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban pasikhoz szól a kérdésem! Negyvenes nő hasonló korú pasit hogyan tud elcsábítani (ismerjük egymást) Azt mondják a nő dönt. Nagyon nagyon szeretném ŐT?

Figyelt kérdés
De hogyan? NE legyek nevetséges és tálcán sem szeretném magam kínálni...Most már ott tartok, hogy annak is örülök, ha csupán hivatalos levelezést folytatunk.

2019. ápr. 25. 22:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
#pasik
2019. ápr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Soha egyetlen pasi nem gondolta rólam, hogy az vagyok...Meglehetősen összetett a problémám,,gyakorlatilag a vég vagyis öngyilkosság helyett választottam ezt a megoldást annyira el voltam keseredve, meg voltam bántva és gyakorlatilag mai napig nem bízom a férjemben,,Annak ellenére, hogy mindent megetsz és kba csillagokat lehozná az égről
2019. ápr. 26. 00:55
 23/29 anonim ***** válasza:
74%

A csillagokat is lehozná,te pedig cserébe más férfiak után epekedsz. Borítani nem akarod addig amíg nem egy biztosba teszed át a feneked. hmm... Végülis. Vagy csak szimplán szexelni akarsz valakivel amíg a férjed a csillagokat hordja 😀

Mélyen,belül ...eldöntötted már,hogy mit is akarsz? Mert nagyon úgy tűnik,hogy nem. Én anno a férjem elé álltam és elmondtam neki,hogy "nézd,évekig könyörögtem,hogy hagyd abba a piálást és eljünk normális család módjára,nem akartad. Elkezdtem ismerkedni,lett egy jó barátom akivel találkozni fogok,lehet,hogy nem csak barát lesz.Szeretném ha tudnád,hogy nem várom tovább a csodát" Ennyi. És a barátból élettárs lett egy bőrönd ruhával jöttem el a közös házbol. Mindent buktam,de őszinte voltam.Nem érzem egy darab sz@rnak amiatt,hogy a volt férjem háta mögött sunyiskodtam volna. Vele azóta is normális viszonyban vagyunk. Ha találkozunk,arcra puszi,beszélünk továbbra is. Válóper közben a bíró nem értette a miértet,mert normálisan beszéltünk egymással,nem mondtuk el az okot,miszerint az alkoholizmus mindent elcseszett. Nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni. Bíró akart még 3 hónapot ,hogy hátha békülünk,kértük,hogy ne húzza tovább.

Szóval ha már társkeresőzni elég bátor voltál,akkor ahhoz is legyél bátor,hogy a férjed elé állj és megmond a frankót.

2019. ápr. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén a kérdező férje bejelentette, hogy máshoz rohangál, miközben az asszony a gyerekeket pátyolgatta?


Utolsó gondolom neked nem volt 3 gyereked mikor otthagytad a férjed.


Kérdező, én a helyedben arra törekednék, hogy ne szeressek bele ezekbe a kapcsolatokba.


Ne szaladj egy férfi után sem.

Nem tudhatod, hogy ez nem kifogás, vagy le akar rázni. Mindig érts a jelekböl.

Ha nem hát nem. Majd lesz más.

Keress mást.


Ja a férjedről annyit, hogy hiába hozza le most a csillagokat is az égről, aki egyszer megtette máskot is megfogja.

Majd rádöbbennek az itt válaszolok is akik azt mondják hogy ilyen meg olyan

2019. ápr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Igazatok van utolsó előtt férj elé klasszul kiálló hölgynek is,

Alapvető célom volt megmenteni a családunkat és úgy tűnik sikerül (t) is..De jogos a felvetés: aki egyszer megtette megteszi máskor is..Épp ez ami motoszkál bennem ezért nincs bizalom..Jártunk párterápián, pszichológusnál..De nem sajnos nem megy..A férjemmel persze megpróbálom elhitetni, hogy ok, de legbelül harcolo magammal az elveimmel mindennel..A társkeresés valójában pótcselekvés volt.Abba hagytam Vala iféle önigazolás , hogy kellek másnak stb stb..Közben valójában ideheza csodás a szex,,Szóval ambivalens az egész..

Álmaiam pasiját persze próbálom elengedni, nem akarok nevetséges lenni..És több kevesebb sikerrel sikerül is..De fel fel üti a fejét az emlék a vágy...Dolgozom magamon, igyekszem őszinte lennielsősorban magamhoz..Előtte soha de soha nem csaltam a férjemet de még csak nem is érdekelt más férfi ..Az pedig , hogy nős pasi után koslassak egyensen kizárt volt..Büszke voltam magamra magunkra a tartásunkra szerelmünkre

2019. ápr. 26. 08:34
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Már kiöregedtél.
2019. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

:-)

Ez nagyon megmosolyogtató.Elképzelésed sincs hány harmincas és akár 28 éves pasi udvarol..De nekem Ő kell..Szóval..lehet, hogy TE kiöregedtél, én nem érzem magamon..Amíg simán egy bolti bevásárláson is érzem a pasik tekintetét azt hiszem ilyen problémám nincs ...És nem miniben És végképp nem közönségesen..

2019. ápr. 26. 20:38
 28/29 anonim ***** válasza:

Kérdező! A férj elé kiálló,őszintén megmondó vagyok ☺ Nálunk a pia volt a fő válóok,de tudtam,hogy volt férjem újra beszélgetett egy exével,írtak egymásnak,hivogatták egymást,sőt találkoztak is. Akkor azért bennem is megrendült a bizalom. Én voltam akkor 26,volt férjem meg a nő 41 évesek. És nem voltam egy eldobni való,mert körbezsongtak idegen férfiak rendesen. Amikor szóvá mertem tenni vérig volt sértve. Mertem azt is mondani,hogy ha én itthon naponta szexet szeretnék,de ő másoknak irogat,másokat hívogat,akkor én is kereshetem máshol a napi szexadagomat? 😀 Egyedül a gyerek miatt sajnálom a dolgot,mert csonka család,de az én szüleim is elváltak és nem lettem emiatt problémás ember.


Ha nem bízol benne,illetve folyton előjönnek a rossz emlékek,akkor valóban érdemes lehet váltanod,egy életed van,az jó legyen legalább ☺ Persze,az ember mindenképp azt szeretné megjavítani ami van és törekszik is rá,de ha ez napi szinten kétséget hagy benned (párod vajon mikor csal meg újra) ,akkor nem biztos,hogy ez a legjobb ötlet. Gondold végig,gondolj bele,hogy valóban ezt szeretnéd-e .Én is a végefelé már folyamatosan ezen agyaltam. "33 éves vagyok,még van lehetőségem úgy élni az életem ahogy szeretném,ami az álmom,vagy maradjak és éljem ezt ami van" És minél többet agyaltam ezen,annál inkább afelé hajlottam,hogy basszus nem fogok kapni ráadást,hogy majd kipróbáljam azt,milyen lehetne ha változtatok.Így hát belevágtam.



Az meg,hogy van 3 gyereked... Anyu is váltott,mert apu nőzött. Igaz 2 gyerekkel,de talált anyu párt magának,már 22 éve együtt vannak ☺ Nekem csak 1 gyerekem van,így könnyebb,de nagyon meg kell nézni kit is választasz,mert van aki nem hajlandó elfogadni a gyereked ,van aki nem társ,hanem egy nagy gyerekként akar melletted lenni. Viszont lehet találni normálisat is ☺

2019. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
CSAK hangosan bekiabálom a tömegbe,,,,igen meg volt a PASI összejöttünk fondorlatosan DE sikerült!!!
2019. máj. 24. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!