Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális férfinak van esélye normális lányoknál?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 08:27
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
#7, szerintem embere válogatja, nekem jól esik az ölelés, aszexuális F
2019. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Mennyi idősen?
2019. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
43%
Egy asszexuális férfinek sokkal nagyobb az esélye párt találni mint fordítva. A nők többsége tökéletesen elvan egy szexmentes, de megértő, biztonságos kapcsolatban.
2019. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Utolsó, hááát... Szerintem így helyesebb: teljesen jól elvan a megértő, eltartó, bologató barát mellett, közben meg mással bszik...
2019. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

utolsó! Igazad van. Én konkrétan megőrülnék egy aszexuális férfi mellett. Mi a tök lehet a kiváltó ok,hogy valaki aszexuális lesz.Soha nem volt még része egetrengető szexben? Vagy rossz emlék miatt? Vagy mi? Persze,tök jó a törődés,szeretet stb...na de szex nélkül élni valakivel..Erre mindig azt mondtam,hogy kb a szomszéd nénivel is lakhatnék együtt.


Kérdező! Csak olyat keress magad mellé,aki szintén aszexuális,ne kínozz ezzel olyan nőt,akinek igénye van szexre.

2019. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Te se csinálnál olyant amit nem szeretsz
2019. ápr. 26. 16:30
 17/27 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.

A mai világban sajnos nem ritka, amikor úgy próbálnak meg bizonyos nők érvényesülni, hogy saját társukat tiporják a sárba, ezzel elérve, hogy ők többnek tűnjenek (Saját tapasztalat). Hála isten, nem csak ilyen létezik, csak ehhez össze kell szednie magát az aszexuális férfinek, ránézni a nőre, és megmászni. Nem félni, mert előzőleg ledarálta egy nem normális, nem hátat fordítani, hogy ha nem csinálom, abból baj nem lehet. De igen, lehet baj. De ehhez önismeret kell, s nem szabad általánosítani, mert nem mindenki ugyanolyan.

2019. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, most őszintén? Te nem kívánsz meg 1 gyönyörű hosszú combot mesimogatni, nem szeretnél megkóstolni egy hamvas barackot?
2019. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Talán simogatás de mást nem igen tudnék adni
2019. ápr. 26. 16:39
 20/27 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más és más tapasztalatai vannak. Nekem az összes volt barátnőm az volt, sőt, még az engem körbevevő nők nagyrésze is az. Pedig ez így már eléggé random halmaz.

A kolléganőim fele már elvált, és egyöntetűen jól elvannak férfi és szex nélkül. Jómagam 17 nővel voltam eddig a feleségemmel bezárólag, abból 16 tökéletesen jól érezte magát ha hozzájuk sem nyúltam, nem közelítettem. A családomban a nők is vagy elváltak, vagy szinglik, sosem dugatták magukat csak azért, mert hogy szexhez jussanak. Most hogy olvastam a kérdést, rádöbbenek, hogy szinte mindenki tökéletesen szexmentes életet él körülöttem, és a női oldal maximálisan teljes életet él enélkül is. Ettől még nem biztos hogy ez a globális igazság, de engem ilyen világ vesz körbe.

2019. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!