Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létrejöhet egy működőképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létrejöhet egy működőképes párkapcsolat egy Asperger szindrómás férfi és egy neurotipikus nő között?

Figyelt kérdés

2018. nov. 18. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
nem, ezt a normik sosem érthetik meg
2018. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem valoszinu. Ha letre is jon, nem hiszem, hogy sokaig tartani. Tul sok energiat igenyel mindket fel reszerol.


#sajat tapasztalat

2018. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Kicsi az esélye függ attól is, mennyire erős az asperger szindróma.
2018. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk működik. 29/F Aspergeres vagyok, Párom 27/N neurotipikus (szintén megváltozott munkaképességű). 2018.01.08. 21:30-kor beszéltünk komolyabban először, 2018.01.22. 20:00 óta járunk és terveink szerint még minimum 60 évet még rá akarunk húzni, kivéve ha valami csoda folytán elfelejtünk öregségben elhunyni (És nincs mentett állás amit be tudnánk tölteni, illetve nem tudunk új játékot kezdeni a program késztelensége és prototípusossága miatt).
2018. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Ilyen hülye kérdést és betegséget...Most komolyan miért kell így nyakatekerni valamit.Autista srácként lehet e normális barátnőm...ennyi elég lett volna a kérdéshez...és a válasz az h igen...Rengeteg " csoda bogárnak van barátnője..."Ismerek is olyan embert aki kb fix h aspergeres vagy valamilyen autista vagy csak pont jól esett fejre gyerekkorában és van barátnője,boldog kapcsolatban él...igaz számomra kicsit különc de a lényeg h ők jól érezzék magukat.

Nem hiszem h az autizmust olyan hatalmas nagy problémának kéne tekinteni..nem vagy Te rossz ember attól még...Sőt szerintem kisebb az esélye h alkoholista asszonyverő férfi leszel... :D vagy h a haverok és a buli miatt fogod hanyagolni a párod.<<szóval sok szempontból még előnyödre is tudod kovácsolni a dolgot.

Viszont ha csak úgy valaki le neurotipikusozol ne csodálkozz h pofán vág.Azt se mond rá h normális mert a normális dolgok az alapok ezért nem mondjuk ki ha azt mondod pl: nő akkor mindenki a normálisra gondol...nem pedig a disco ribikre... :D

2018. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

# 5 erről szól az egész autizmus

neurotipikusnak fogja hívni a csaját, ez is a szindróma része

2018. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Először is az Asperger nem az a tipikus autizmus. Sok aspergeres nagyon intelligens, szeretik a matekot.

Másrészt szerintem a kérdező nő.

2018. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is neurotipikus (nő) vagyok és nem zavar, ha így neveznek, mint ahogyan az sem, ha fehér bőrűnek, barna hajúnak vagy alacsonynak, mert ezek mindegyike igaz rám. Ezt a kérdést így a legegyszerűbb és legrövidebb megfogalmazni, ettől még nem fog senki a mindennapokban "a neurotipikus barátnőm"-ként hivatkozni a párjára. :D

Amúgy szerintem is sok mindentől függ, nem ugyanazok a tünetek jelennek meg minden Aspergeresnél, az erőssége is változó, meg az sem mindegy, hogy a csaj mennyire toleráns ezen a téren, avagy milyen könnyen ért szót egy ilyen személyiséggel.

2019. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!