Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves nő vagyok, soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő vagyok, soha nem volt még 1-2 hónapnál hosszabb kapcsolatom, mindig velem szakítottak. Már ne is nagyon reménykedjek párban, ugye?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 15:22
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Mit mondtak, miért szakítanak veled? Ez azért nagyban megkönnyítené a válaszadást.
2019. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
#10 A "nem vagyok beléd szerelmes", illetve a "most nem vagyok képes szeretni senkit" elég rálátást ad...?
2019. máj. 1. 16:47
 13/34 anonim ***** válasza:
92%
Istenem de töketlen férfiak, hol szedsz össze ilyeneket?.
2019. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
73%

"Egyrészt mindegyikre a válasz: igen.Másrészt ahogy a környezetemben látom, ez az "előbb magadat kell ismerned" egy bullshit. Emberek képesek a szöges ellentétét gondolni magukról, mint amilyenek valójában és sorban állnak előttük."


A 12-es válaszodból pedig látszik, hogy egyáltalán nem is ismered magad, különben rájöhettél volna, hogy ezek a szövegek, amiket neked mondtak pasik, csak kifogás.

Nem fogtad őket meg elégé, nincs benned semmi extra, biztos van olyan tulajdonságod, amitől falra másznak.


Az önismerettel pedig sehol sem állsz, különben nem játszanál istent, és ha ismernéd önmagad, akkor a kérdés se született volna meg, mert tudnád, hogy veled elég nagy problémák vannak, ha 27 évesen ezen a szinten állsz párkapcsolat terén. Vajon miért nem képes meglenni melletted senki?


És nem bullshit ez a foglalkozz magaddal először.

Milyen önismereti könyveket olvastál el eddig? Mik segítettek eddig neked, hogyha azt állítod, hogy ismered önmagad és tisztában vagy az önismeret fogalmával.


Kérdező, én meg azt tapasztalom a környezetemben, és itt a gyk is ékes bizonyíték, hogy addig valakinek nincs normális kapcsolata, amíg önmagával nincs rendben, nem tudja, hogy kit akar magának, aki nem szereti magát az soha nem fogja elhinni a másiknak, hogy ő is szerethető, a folytonos féltékenykedés önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem képes megbízni a másikban..stb.


"Emberek képesek a szöges ellentétét gondolni magukról, mint amilyenek valójában"

Ez igaz, de ők nem is egészséges emberek, van aki fizikálisan, van aki pszichésen (testképzavar) beteg.

Van, akinek nincs reális önképe, önértékelése, de őket ne is számítsuk bele abba a kategóriába, akik pedig tisztában vannak képességeikkel.

Akik úgymond nem egészségesek, kétlem, hogy hosszú távon harmonikusan boldog és egészséges kapcsolatuk lenne mind halálig.

2019. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

#14 Tudod, már volt olyan, hogy leírtam ezen az oldalon, hogy reálisan milyen férfit keresek (csak alap dolgokat). Elküldtek a válaszolók a francba. Leírtam, hogy én milyen vagyok. Belemagyarázták a saját sérelmeiket, feltételezéseiket és elküldtek a francba. Leírtam, hogy szerintem mi velem a baj. A válaszolók leírták, hogy akkor így jártam és elküldtek a francba.


"Az önismerettel pedig sehol sem állsz, különben nem játszanál istent, és ha ismernéd önmagad, akkor a kérdés se született volna meg, mert tudnád, hogy veled elég nagy problémák vannak, ha 27 évesen ezen a szinten állsz párkapcsolat terén. Vajon miért nem képes meglenni melletted senki?"


Nem arról van szó, hogy nem képesek meglenni mellettem. A férfiak nagy része (talán 1-2 kivétel van összesen) azóta se egészen lépett ki az életemből, baráti a viszonyunk, nem mondom, hogy összejárunk hetente-havonta iszogatni vagy akármit, de időnként keressük egymást (nem csak én őket, ők is engem, sőt, inkább ez a jellemző), hogy mi újság a másikkal. Úgy gondolod, hogy ez azért van, mert annyira kiállhatatlan vagyok? Biztos, hogy van velem valami gond, de légy szíves és ne állíts már be úgy, mintha valami rossz hisztérika lennék, akit szándékosan elkerülnek a férfiak (megfigyeléseim szerint mondjuk utánuk kifejezetten koslatnak, de ez egy másik téma...)

2019. máj. 1. 18:00
 16/34 anonim ***** válasza:
0%

#15


Nem a haveri, baráti viszonyra kell itt gondolni, ha már a TÁRSKERESÉSI PROBLÉMÁK kategóriába tetted fel a kérdésed.

Miért nem akarnak maguknak párnak a pasik téged? Miért csak 1-2 hónapig tart egy kapcsolatod? Nos?


Az is a te bajod, hogy nem tudsz válaszoló és válaszoló között különbséget tenni és mindenkinek elhiszed, amit ír. Miért kell minden frusztrált ember véleményére adni?


Jó tanácsként mondom, hogy nézd meg a Titok című filmet https://www.youtube.com/watch?v=YJfqFUipGv0&t=4s és ne itt gyk-n kérj tanácsot.

Valahogy sejtettem, hogy az önismereted sehol se áll, ezért is nem írtál egy könyvcímet se, se semmit a kérdésemre ezzel kapcsolatban.

Ezért most én adok neked szerzőket, akiktől olvass könyveket ha változtatni szeretnél az életeden:

Dr. David J. Lieberman, Csattos Ilona, Csernus Imre, Bagdi Bella, Osho, Kurt Tepperwein, Rhonda Byrne

2019. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

"Nem arról van szó, hogy nem képesek meglenni mellettem."


"soha nem volt még 1-2 hónapnál hosszabb kapcsolatom, mindig velem szakítottak"


Oké.

2019. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Csernus Imrétől olvastam A nőt és A férfit is, ebben a sorrendben, az elsőt a másik oldalról átkiabálásnak éreztem (pl. "a nőnek azért kell gyerek, mert mást enélkül nem tud felmutatni az életben" - nem pontos idézet, de kb. ez volt az értelme), ezek után pedig az utóbbit se tudtam teljesen komolyan venni, amellett, hogy inkább oltogatás időnként, mint segítő könyv. Rhonra Byrne-től is olvastam valamikor évekkel ezelőtt a Titkot, egy ideig próbálgattam is, de őszintén szólva nem hiszem, hogy sok köze lenne a valósághoz. A többi szerző pedig inkább tűnik nekem ezoterikusnak (nem mintha Byrne nem az lenne), mint mondjuk pszichológusnak, vagy pszichoterapeutának, hogy bármi önismerettel kapcsolatos dologról szóljanak a könyveik. A "vedd észre az élet szépségeit", "állj pozitívan az élethez" és hasonló jellegű dolgoknak szerintem nem sok közük van az önismerethez...
2019. máj. 1. 18:44
 19/34 A kérdező kommentje:
Fun fact, ha már szóba került a Titok: próbáltam én bevonzani a nagy szerelmet, hát nem csodásan működik ez a technika...? (A válasz: nem)
2019. máj. 1. 18:45
 20/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, márpedig vagy veled van a probléma, vagy a választásaiddal. Azaz az is lehet, hogy te választasz mindig sz.arul, és indig ugyanazt a típust, aki gázos.


De még mindig találgatunk, végigolvastam a kommenteket, nem adtál, csak felszínes választ. A "nem tudok szeretni most senkit" csak lekoptató duma. De kérdezem én, feltetted egyszer is a kérdést, hogy MIÉRT kapod mindig ugyanazt a lekoptatást?


1. Lehet, hogy szimplán sok vagy nekik, vagy rögtön teljes gőzzel odaadod magad nekik és így esély sincs arra, hogy beléd szeressenek, mert már nyomulsz vagy megfektettek, pedig még meg sem ismertek, magyarul rád unnak.

- Még egyszer, konkrétumok nélkül itt mi csak találgatunk.


2.

"...Másrészt ahogy a környezetemben látom, ez az "előbb magadat kell ismerned" egy bullshit. Emberek képesek a szöges ellentétét gondolni magukról, mint amilyenek valójában és sorban állnak előttük.""

- És ez kit érdekel? Hogy kapcsolódik ez hozzád? Miért gondolod, hogy ha más a képmutatással boldogul, akkor neked is az lesz a jó? Ismét egy felszínes válasz. Engem miért nem érdekel, ha valaki megjátssza magát és csak úgy tudja eladni magát másoknak? Én pl átlátok az embereken, és nem tudnak megetetni.Lehet, hogy téged igen?


Az ezoterikus dolgokat magam is hül.yeségnek tartom, ahogy Csernus is komolytalan kb a munkássága felében ( a másik részében azonban ő is ejtett el elgondolkodtató dolgokat).


Inkább arra adj választ, hogy a 2 opció közül hol a kaka: benned ( a viselkedésedben), vagy a választásodban ( azaz tipikusan gáz alakokkal kezdesz csak. Ennyi a lényeg.

2019. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!