Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves nő vagyok, soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő vagyok, soha nem volt még 1-2 hónapnál hosszabb kapcsolatom, mindig velem szakítottak. Már ne is nagyon reménykedjek párban, ugye?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 15:22
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

#20 Igazából tök mindegy, hogy hol a hiba. Akik szakítottak velem, nem mondták meg máig, ezen az oldalon meg kisregényt is írhatok, valószínűleg akkor se kapok értelmes segítséget (van már rutinom errefelé). Egyébként is, eddig akárhogy álltam a férfiakhoz, ugyanaz lett a vége, nyomulhatok, várathatom, odaadhatom vagy kérethetem magam - sok különbséget nem tapasztaltam. (Egyébként, mégis hol van abban a logika, hogy "hát kedves lány, tetszene, de hamar lefeküdt velem, így már nem is kell többre" vagy "látszik, hogy nagyon érdeklődik, akkor inkább ne legyen semmi", már amennyiben értelmes férfiakról beszélünk? Értelmes alatt azt értem, hogy mondjuk személyiség alapján hoz döntést. Akkor hogy fér bele, hogy ki hogy meg hogy nem nyomul, meg mit mikor csinál?)


Másrészt, az is baj, ha nagyon válogatok, az is baj, ha nem adok esélyt szinte mindenkinek, az is baj, ha szinte listával ismerkedem, az is, ha szinte semmit nem várok el... Én már komolyan nem tudom, hogy lehet manapság "válogatni", hogy ne sértődjön be senki és ne én legyek a hülye.

2019. máj. 1. 19:31
 22/34 anonim ***** válasza:

20-as vagyok

Igazából qrvára nem mindegy, hol a hiba. Most változtatni akarsz, vagy csak picsogni jöttél fel? Utóbbi esetén tök mindegy.


Ha már tudod, mi a hiba, utána tudsz csak változtatni rajta, a 2 opció valamelyikén. Egyébként meg azzal kell foglalkozni társkeresésnél, akivel könnyen és természetesen megy a dolog, akinél nem kell semmit erőltetni, nem kell játszmázni( sem kéretni magad, sem ráugrani, sem játszani), és nem kell megjátszanod magad.


Márpedig abban is van logika, hogyha te az elejétől ráakaszkodsz egy emberre teszem azt és nem lehet levakarni, hiába vagy aranyos lány, a másikat pont hogy taszítod emiatt, mert nem adsz teret neki, fojtogatásnak fogja érezni a másik. Érted, mire gondolok? Ilyeneknél láttam ezt, amit te is írsz, akik "sok" voltak a srácoknak, és nem adtak időt nekik, sem az ismerkedésre.


De hangsúlyozom, hogy a megfelelő embernél nem kell neked lépéseket tervezni meg játszadozni, ugyanis nem fogod magad soknak érezni, és a másik is ugyanolyan arányban keres és érdeklődik.

2019. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"Rhonra Byrne-től is olvastam valamikor évekkel ezelőtt a Titkot, egy ideig próbálgattam is, de őszintén szólva nem hiszem, hogy sok köze lenne a valósághoz."

Érdekes, nekem, páromnak, anyukámnak, mindegyikünknek sikerült a vonzás törvényével megváltoztatni pozitív irányba az életünket.


"A többi szerző pedig inkább tűnik nekem ezoterikusnak (nem mintha Byrne nem az lenne), mint mondjuk pszichológusnak, vagy pszichoterapeutának, hogy bármi önismerettel kapcsolatos dologról szóljanak a könyveik."

Dr. David J. Lieberman: " PhD, díjnyertes szerző és nemzetközileg elismert vezető az emberi viselkedés és a személyközi kapcsolatok területén. Dr. Lieberman, aki pszichológiából szerezte doktori címét, kétszáznál több műsorban szerepelt már meghívott szakértőként (The Today Show, FOX News, PBS, The View), és munkájáról világszerte jelentek már meg publikációk is. Egyesült Államok-szerte tart előadásokat és workshopokat változatos témákban. New Jersey-ben él."

[link]


Csattos Ilona: "Író, önismereti előadó, life coach, tudatos jelenlét mentor. Rendőrtiszti Főiskolát végeztem bűnügyi szakon és 22 évet töltöttem a Belügyminisztérium állományában."

[link]


Badi Bella: "Bagdi Bella vagyok, személyiségfejlesztő tréner, előadó, író és énekes.

Dalaimmal, írásaimmal, motivációs koncertjeimmel és a pozitív pszichológia kutatási eredményeire épült Boldogságprogrammal ösztönzöm az embereket az önfejlődésre, a lelki békére és a pozitivitásra. "

[link]


Osho: "spirituális vezető; egy új vallási mozgalom megalapítója."

[link]


Kurt Tepperwein: "író, számos nemzetközileg sikeres könyv szerzője. Elsősorban életvezetési, egészségi és ezoterikus témákban ír."

[link]


Csernust vagy szeretik, vagy nem. Egyébként rengeteg nőt ismerek, akik szinte semmit nem értek el az életükben, emiatt szültek gyereket, és a gyereküket hogyan is hívják? "Életem." Na, miért is becézik egyesek a gyereküket vagy párjukat "Életem"nek? Nyilván azért, mert nélküle nincs más értelme az életének.


A Titok csak akkor működik, ha nagyon pontosan megfogalmazod magadban, hogy mit szeretnél és csak ezekre összpontosítasz, saját tükörképedbe mondod kijelentő mondatba a kívánságodat, hiszel benne, hogy megkapod. Még pl. Szabó Péter és Bryan Tracy is írt a vonzás törvényéről, meg jó pár szerző is.


"A "vedd észre az élet szépségeit", "állj pozitívan az élethez" és hasonló jellegű dolgoknak szerintem nem sok közük van az önismerethez..."

Ajánlom, hogy olvasd el Will Bowen: Panaszmentes világ című könyvet.

2019. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

ui.: Két szerző még eszembe jutott.


Dr. Almási Kitti: "1998-ban végzett az ELTE pszichológia szakán. Ezt követően a Semmelweis Egyetem Doktori Iskolájának ösztöndíjas hallgatója volt, majd 2003-ban Ph.D. fokozatot szerzett. 2004-ben tette le klinikusi szakvizsgáját. 2000 óta az Országos Pszichiátriai és Neurológiai Intézetben (Lipótmező) dolgozott, a III.-as Pszichiátriai Ambulancián, az intézet bezárása óta magánpraxist folytat."

[link]


Bady Emőke: "klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta, szupervízor, a pszichológiatudomány kandidátusa, 2010-től professor emerita."

[link]

2019. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

#22 Abból az egyre limitáltabb "választékból", ami maradt, hidd el, egyre kevesebb az, akiből kiválogathatom, hogy "megfelelő", akinél nem kell taktikázni. Ennyi idősen a korban hozzám illők már vagy foglaltak, esetleg már gyerekkel, vagy 18 felett akármelyik nőt választhatják, hát hol fogják ők kivárni, hogy én most nyomulok, vagy most miért érdeklődöm, vagy miért nem? Adnék én időt, csak én nem kapok...


#23 A felsorolt szerzők közül 5-öt nevezzünk "life coach"-nak, vagy "spirituális vezetők" amihez semmilyen végzettség nem kell, csak marketing. (Volt már olyan "guru" is, aki hatalmas pénzeket csalt el, meg gyerekeket molesztált, szóval ennyit a spiritualizmusról...) Maradt Csernus, aki biztos jó szakember, de inkább a bulvárosabb oldala ismert, a könyvei is inkább ezen a vonalon mozognak; Bagdy Emőke, akire nem olyan régen kiakadt a többi pszichológus, mert a szakmai szabályait sértette meg. Ott van még Almási Kitti, tőle talán olvastam cikkeket, illetve ott van még Lieberman, akit elfogadok, bár ahogy nézem, inkább "hogyan manipulálj" jellegű könyvei vannak. Szóval jóindulattal 9-ből 2 szerzőt tudok elfogadni, hogy esetleg írhat olyan dolgot, ami engem előrébb vinne, ami nem egy jó arány.

2019. máj. 1. 20:49
 26/34 A kérdező kommentje:
#23 Említetted Szabó Pétert is... [link]
2019. máj. 1. 20:52
 27/34 anonim ***** válasza:

"18 felett akármelyik nőt választhatják, hát hol fogják ők kivárni, hogy én most nyomulok, vagy most miért érdeklődöm, vagy miért nem? Adnék én időt, csak én nem kapok..."


- Ezek szerint rámutattam a lényegre, talán itt lesz a probléma. Egyébként egy korban vagyunk, 28 vagyok, barátnőim is az én korosztályom. Bár én nem keresek párt, de 2 barátnőm is régebb óta szingli, azért ennyire nem siralmas a helyzet.. A férfi, akit érdekelsz, az keres taktikák nélkül. HA nem érdekled, taktikákkal sem mész semmire, mert csak húzod az időt. Ezt kellene megérteni.


Úgy beszélsz, mint akinek nincs ideje, vagy sietnie kell, nehogy más nőt válasszon (= "akárkit választhat, én nem kapok időt"..). Nem vagy még öreg!


Kapsz időt. Akit érdekelsz, az viszonzottan keresni fog, és továbbra sem kell kivívnod erőltetve mások érdeklődését: vagy megvan, vagy nincs, de a görcsös. Itt jönne képbe a légy önmagad, a görcsös megfelelés helyett.

2019. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a hetedik kommentben van a siker kulcsa: a valtoztatas. Valamit az eletedben at kene alakitanod. En is ugy ereztem, hogy mar mindent kiprobaltam es nem ertettem miert nem mukodik semmi. Aztan egyszer besokalltam es azt mondtam: leszarom. Szakitottam a tervezessel es az agyalassal, minden pillanatban azt tettem, amitol en jol ereztem magam, nem pedig azt, amirol ugy gondoltam, hogy majd tetszeni fogok az aktualis kiszemeltnek. Mertem egy olyan dolgot csinalni, ami tolem teljesen idegen volt es bejott.

Gondold vegig mi az, amitol az eleted teljesen meg tudna ujulni. Ne egy ezeregyedik praktikaban vagy modszerben gondolkodj, hanem hozzaallasban.

Kis adalek, hogy en is utalom az ezoteriat ugyhogy amiatt ne erezd rosszul magad, hogy az ajanlott konyvek nem nyertek el a tetszesedet.

2019. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, érdekes, te picsogsz itt 27 évesen, alig 1-2 hónapos kapcsolatot tudsz felmutatni, a legtöbb szakembert, aki sikereket ért el a szakmájában lehurrogsz (te mit tettél le az asztalra? mit dolgozol? több százezreket keresel?), változni nem akarsz, de kifogásokat azt tudsz gyártani.


Jobb is, ha nem is reménykedsz párkapcsolatban, nem való neked. A hiba benned van, de megtalálni, hogy mi, ahhoz is lusta vagy.


Járj könyvtárba, menj a lakókörnyékeden egy pszichológushoz, hátha őt nem kamuzod le.


Segíteni akartam neked, neves és elismert személyeket írtam (persze kihagytam még pl. a Nyitott Akadémia sok előadóját [link] de úgy tűnik, van, aki menthetetlen.

Szerezz be jó sok macskát, szükséged lesz némi társaságodra vénasszony korodra.

2019. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

"Ha tudnád hány olyan férfinek adtam esélyt, akiről már kilométerekről látszott, hogy szóba se kellene állni vele"


Nekem sem kéne olyan barátnő, aki szinte válogatás nélkül odadobta magát a pasiknak. Majd ha rendbe teszi magát lelkileg, mentálisan, akkor talán.

Én csendesebb vagyok, nem azért, mert nem mernék akár 1000 embernek egy prezentációt tartani, vagy mert ne lett volna már több éves kapcsolatom, csak elértem arra a szintre, hogy facnak sem akarok jópofizni, és az introvertált élet a számomra kényelmes.

Rengeteg ilyen lelki defektes lány megtalál, azt hiszi, hogy ő most megtalálta az ikerlángját, majd közlöm vele, hogy bocsika, nem traumatizálva vagyok, szimplán nem vagyok rátok kíváncsi... akkor meg elhord a hátam mögött mindennek. Nekem nagyon sok negatív tapasztalatom van az ilyen lányokkal. Én a könyvek olvasása helyett inkább egy valódi pszichoterápiát javaslok neked.

2019. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!