Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok mi lehet az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mi lehet az oka a "némaságnak" tinderen?

Figyelt kérdés

Van egy lány párban állás, írtam válaszolt is elég gyorsan tegnap. Van egy erős közös hobbink is, tetszik a lány. A lényeg hogy kis normálisnak gondolom a lányt, de viszont tegnap este óta nem válaszol, nincs reakció.

Olyan 1 órát beszélgettünk. A vége felé kicsit szakadozva volt már, magyarán érződött hogy mást is csinál.


Ma ráírtam hogy miujs vele, de semmi reakció. Szétválás nincs.


Lányok, mit gondoltok?


Azért mai világban a teló mindenkinél ott van, én arra gondolok ő valszeg jóval több fiúval beszélgethet, és akadt egy "érdekesebb" személy számára. Csupán érdekességként gondoltam megkérdem.


2019. máj. 2. 01:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Jól gondolod. Ilyenkor az szokott történni, hogy képbe kerül egy nyerőbb ember és arra figyel a másik.
2019. máj. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

párban állás, szétválás. Ez tényleg hivatalos magyar terminológia? :D Elég röhejes.


Egyébként ja, valszleg 1200 like-ja, 300 match-e van, és 30 csávó írogat neki egy nap.

2019. máj. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom mi az a tinder, de a leíràsodból sejtem, hogy valami tàrskeresős maszlag lehet.


Ember, azért nem semmi, hogy odàig eljutottàl, hogy felteszel itt egy kérdést egy olyan csajról, akivel életedben nem talàlkoztàl még, de még csak hosszabb levelezési viszonyt sem alakítottàl ki, csak 1 óràt írogattàl vele. Ő lehet most is valami sràccal van, te meg GYIK-ezel miatta.


Ne csodàlkozz, hogy nekes csak a tinder jutott.

2019. máj. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Fú, hogy képzeli már, hogy fel mert itt tenni egy tinderrel kapocslatos kérdést a társkeresési problémák kategóriában, mekkora lúzer! Gyorsan írjunk neki válogatott sértéseket, és utáljuk ki!
2019. máj. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm srácok.

Egyébként ha a szétválásra megy a lány, akkor nálam eltűnik a közös üzenetszál is? vagy az megmarad, és még engedi írni is (csak nem kapja meg a lány? )

2019. máj. 2. 05:54
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Ronda vagy ! Csak addig válaszolt neked még nem jött képbe neki az adonisz!
2019. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

#4


Értelmes ember nem vesz annyira komolyan egy olyan csajt, higy kérdést tegyen itt fel róla, akivel soha nem talàlkozott még, csak a neten beszélt egyetlen óràt.


A kérdező tipikusan olyan alak, akihez ha egy jó szót szól egy nő és ràmosolyog rögtön beleszeret.

2019. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hát nyilván lejön hogy nem úszkálok találatokban. jah. nincs annyi választási lehetőségem mint a lányoknak. Ez magától értetődik. De ettől nem kell lekezelő lenni a másikkal.
2019. máj. 2. 18:38
 9/21 anonim ***** válasza:

Mindenesetre az már biztos, hogy nem egy ronda lány, mert akkor ennyit se foglalkoznál vele.


Amúgy meg az ilyet, aki nem ír vissza vagy látszik a válaszaiból, hogy totál érdektelen, azt hagyni kell a fenébe. Valószínű unatkozott az este, aztán csetelgetett veled egyet, de ennyi. Férfiak ugyanezt játszák, aztán közben barátnőjük vagy épp feleségük van.

2019. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát nagyon foghijasan válaszolgat. Csak ma válaszolt. Állitólag beteg es pihen éppen. Kétlem h a csajok ne lépnének fel dumcsizni ha érdeklődik a pali felől. Logikus ugye. Vagy nem tudom. Jobb lenne facén de nem akar átmenni "pár mondat után". Nagyon varázsát vesztett ez igy most. Hagyom..elszállt belőlem az ihlet kimult a parázs.
2019. máj. 2. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!