Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly? (elvárások a férfiak felé)

Figyelt kérdés

"+ a férfiak felé a mérce:



-százmilliós há vagy lakás


-20 milliós vagy annál is drágább autó


-márkás ruhák


-utazás


-havi több milliós bevétel"


Egy másik kérdésben írta egy női(??) válaszoló.


Mégis, ki az, aki ilyet elvár? Milyen nő?


Még csak az autót és a saját lakást se szokás elvárni, legalábbis sem én, sem egyetlen barátnőm, közelebbi nőismerősöm nem vár el ilyesmit.

Minden pár, akiket ismerek, közösen teremtett meg ilyesmiket, volt, ahol pl a lánynak volt lakása, mert örökölt, és oda költöztek be.

Kocsija is csak egy párnak van.


Az én páromnak még csak jogosítványa sincs. Eszembe se jutott elvárni soha senkitől még csak egy nyamvadt albérletet sem.


2019. máj. 3. 15:55
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
A párom a szüleivel élt, amikor megismertem, pedig már 27 éves volt. Fél éve jártunk, amikor albérletbe költözött, majd amikor egy éve, akkor együtt egy nagyobba.
2019. máj. 3. 15:56
 2/50 anonim ***** válasza:
80%
100 milliós ház?hol?a nagy pesten?nem mindenki ott lakik
2019. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Mármint, hogy a férfiak felé ezt várja el egy átlag nő.

El nem tudom hinni.

2019. máj. 3. 15:58
 4/50 anonim ***** válasza:
8%
játszhatod itt a jó nőt kérdező,de a nők többsége igenis elvárja
2019. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Ki? Hol? Melyik korosztály?


Az enyémben (25-30) egy lelket se ismerek, aki ilyet elvárna. Pedig otthon és külföldön egyaránt vannak ismerőseim, még kint se alap az autó, pedig többen megtehetik.

2019. máj. 3. 15:59
 6/50 anonim ***** válasza:
5%

valaki kicsibe csinálja,ismerek 30 éves vidéki nőt,összejött

egy nála 5 ével fiatalabb férfival,aki pénzeli,no nem 100 milliókkal,de az a nő külsejétől függ

2019. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
97%
Te tényleg azt látod, hogy csak akkor van barátnője egy pasinak, ha ezt tudja virítani?
2019. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
0%
ha nem számít a pénz,és a jó emberek kellenek a nőknek,nekem még hogy nem volt nőm?
2019. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
52%
minden nő mást néz,valaki a pénzt,valaki a külsőt,valaki azt hogy egy fér.eg legyen a fickó stb,mit nem lehet ezen felfogni?
2019. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
56%
Egy pénzéhes csajnál vannak ilyen elvárások, de a legtöbb csajnak fontos a pasi anyagi háttere. Ez a mai világ, nincs ebben semmi meglepő. A Fullos csajokat nem lehet máshogy megkapni.
2019. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!