Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is éreztétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek már, hogy inkább lenne pillanatnyilag szükségetek egy kötöttségek nélküli viszonyra, semmint komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Megköszönöm, ha írtok életkort és nemet:)

2019. máj. 6. 18:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
#10-es vajh" hány privit fog kapni? :D (Hogy válaszoljak is: Jelen helyzetben igen; de csak minőségi idővel, kölcsönös tisztelettel.36F)
2019. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
66%
11-es, :D :D rugom a 70-et, priviket máshová postázzátok gyerekek.
2019. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Iiiiigen. 31F
2019. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
#12:)) Neee:)) Én eskü nem írtam:D Valljuk be, hiba volt írnod:DDDD Sírok!:D
2019. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
65%

Amióta megcsaltak nem vágyom komoly kapcsolatra.

29N

2019. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
65%

Igen, mondjuk eléggé magamnak való is vagyok olyan téren, hogy szeretem ha békén hagynak egy időre.


27N

2019. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Igen, már csak lazát akarok. :) 43F
2019. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
32%

nem kotottseg egy kapcsolat, nem vagy odalancolva a partneredhez.

hanem egy bensoseg kapcsolat !

nekem nagyon reg nem volt normalis kapcsolatom es nagyon hianyzik, egy tars !

nem csak a dramat kell latni a kapcsolatban , hanem egymas tamogatasat , szeretetet! ne legyetek szociopatak, h nem vagtok arra! Nehez a megfelelo embert megtalalni, sokat kell rajta dolgozni! de nem lehetetlen ! Nem kellene ennyire csalodni senkinek a vilagban, ne adjatok fel ! :)


32N

2019. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Kapcsolatban vagyok, és szeretnék mással is dugni, de a párom monogám, így miatta nem teszem meg. Szóval ja, így igenis kötöttség egy kapcsolat.
2019. máj. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
42%
Szép kifejezés. Éppen az elmúlt hetekben mondtam a páromnak, hogy erre lenne szükségem. Térre, békere, elvárások nélkül, kompromisszumok nélkül. Belefáradtam már hogy mindenhol csak a szabályok,elvárások, agymosás...Így hát elengedem a dologot. Majd mással lesz ilyen kapcsolatom.
2019. máj. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!