Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Milyen az a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Milyen az a férfi kép és bemutatkozószöveg alapján, akit tinderen jobbra húztok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 16:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Negyvenes értelmiségi nőként:

1. Ami vonz:

-Kedves, kellemes arc, MOSOLY! (A mosoly hiánya általában balra húzást eredményez!)

-Átlagos testalkat

-Szöveges bemutatkozás, amiben ír pár szót magáról, arról, hogy milyen jellegű kapcsolatot keres, kiket preferál (természetesen ha ez alapján fennáll a lehetősége, hogy egymást keressük)

-Határeset, ha valaki hieroglifákkal kommunikál, azokat nem, vagy nehezen tudom értelmezni


Kizáró tényezők:

-Meztelen felsőtest, konditermes képek (nem az én világom) Belefér: strandon készült kép, amin nem a dagadozó izmait mutogatja (mert nincs is neki)

-Extrém sportok, hajózás, vitorlázás, stb. (megint csak nem az én világom)

-Autóval pózolás (kivéve, ha jelzi, hogy nem a sajátja, csak poénból állt mellé)

-Aki úgy néz ki, mint aki egy férfidivat-szalonból lépett ki (nem az én világom)

-Erotikusnak szánt pózok, arckifejezések

-Ezen kívül minden, amivel nem tudok azonosulni (pl. szeretői kapcsolat, alkalmi kavarások, nagyképűség és minden szélsőség - külsőben és belsőben egyaránt).


Összességében elég sokféle típusú férfit húztam már jobbra a fentiek alapján. Átlagos férfiakat.

2019. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%

En nem szoktam a bemutatkozo szoveget vegig olvasni elsore.

Ranezek a kepre, ha tetszik a pasi, akkor jobbra huzom.

Altalaban 20-30-bol 1 aki tetszik.


Mosolygos, jokepu, van valami csillogas a szemeben, es lathatoan alternativ-tetkos, hosszu haj ilyesmik.


Ha match van, akkor szoktam megnezni, a tobbi kepet altalaban, meg elolvasni a szoveget. Szoval 10 match-bol kb 5 az aki ezek utan is tetszik.


Valamilyen csodalatos modon mindenkinek bejovok akit jobbra huzok *sarcasm sign*


Az 5-bol kb 1 az aki tenylegesen ir, 1-nek en irok.


Es par nap utan elhal a beszelgetes.


Szoval meg sose talalkoztam senkivel Tinderrol.

2019. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!