Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak ennyire barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak ennyire barátnőt a férfiak mi a jó egy barátnőben?

Figyelt kérdés

Hihetetlen számomra ez pedig férfi vagyok. Itt is mindenhol irogatnak, próbálkoznak a férfi társaim. Mindig csak barátnő meg csaj...

Én tök jól elvagyok egyedül társamat megtaláltam a testvérem, barátaim, kollégáim személyében. Volt hogy beszélgettem próbálkoztak nők nálam de nagyon gyorsan leépítettem őket vagy max egy alkalommal elmentem velük. El nem tudom képzelni mi a jó abban hogy egy másik személy miatt alkalmazkodsz, teljesen összekötöd az életedet vele tehát függsz tőle..... JÉZUSOM....

Viszont a nők valahol boldogok tudnak lenni egyedül is. Sok nőt ismerek aki nincs így rászorulva férfira mondja majd ha jön akkor jön ha nem akkor nem... És több éve egyedül vannak


2019. máj. 9. 07:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%

A férfiakat hajtja az ösztön és hormonok na meg bekattanak, ha nem ürítik ki az anyagot a zacsiból.

A nőket nem hajtja semmi ezért jól elvannak egyedül is.

2019. máj. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
1. Akkor én nő vagyok?
2019. máj. 9. 07:41
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Elég korlátolt ember vagy:D
2019. máj. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%

"Akkor én nő vagyok?"

Nem, csak aszex...

2019. máj. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
5. Hm.... valóban a szex nem központi téma nálam de azért nagy ritkán jó nővel lenni egy éjszakára...
2019. máj. 9. 07:49
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

Igen, akkor aszex vagy.

Sokan nem tudják de ennek több fajtája van szóval nem csak az van, hogy egyáltalán nem kívánja a szexet, hanem sok aszex kívánja csak nagyon ritkán, esetleg valaki csak maszturbál és más emberrel nem is kívánja.

Szóval valószínűleg aszex vagy.

2019. máj. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
7. Nem tudom azért sokszor vágyok szexre meg jó is az...
2019. máj. 9. 07:59
 8/28 anonim ***** válasza:
96%

"azért nagy ritkán jó nővel"

Most döntsd már el...

2019. máj. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
Tipikus ostoba nyomi vagy te, nem férfi! Hogy lehet így hozzáállni az élethez???
2019. máj. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

10. Miért hogyan kell hozzállni? Hogy mint Forest idétlenül futni a nők után hogy jajj kell végre egy csaj meg gyerek...


Teljesen jól állok az élethez. Több diplomám van, jól kereső állásom van amit nagyon szeretek, sok barátaim vannak akikkel élvezzük az életet programokat utazásokat csinálunk stb.

2019. máj. 9. 08:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!