Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak ennyire barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak ennyire barátnőt a férfiak mi a jó egy barátnőben?

Figyelt kérdés

Hihetetlen számomra ez pedig férfi vagyok. Itt is mindenhol irogatnak, próbálkoznak a férfi társaim. Mindig csak barátnő meg csaj...

Én tök jól elvagyok egyedül társamat megtaláltam a testvérem, barátaim, kollégáim személyében. Volt hogy beszélgettem próbálkoztak nők nálam de nagyon gyorsan leépítettem őket vagy max egy alkalommal elmentem velük. El nem tudom képzelni mi a jó abban hogy egy másik személy miatt alkalmazkodsz, teljesen összekötöd az életedet vele tehát függsz tőle..... JÉZUSOM....

Viszont a nők valahol boldogok tudnak lenni egyedül is. Sok nőt ismerek aki nincs így rászorulva férfira mondja majd ha jön akkor jön ha nem akkor nem... És több éve egyedül vannak


2019. máj. 9. 07:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%

A testvérednek és a barátaidnak sincs családja, ugye?

Egyszer ez változni fog. Nekik ott lesz a házastársuk és a gyerek, te meg nem fogod őket elkísérni az állatkertbe. Nagyon gyorsan egyedül találod magad.

2019. máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Amúgy 35 éves vagyok. Igen szerelmes még nem voltam lehet igazatok van de remélem is hogy nem leszek szerelmes mert ahogy látom a barátaimat ismerőseimet tízből kilenc ember csak megbánta a szerelmet mert a szerelem csak hülyít és nyomorba dönt.


Képzeld van családjuk barátaimnak is és teljesen jól ráérnek mellette, igaz volt egy négy öt év amíg nem értek rá velem lenni de most már többségével velem vannak ők is rájöttek erre a dologra amire én

2019. máj. 9. 08:45
 23/28 A kérdező kommentje:

A testvérednek és a barátaidnak sincs családja, ugye?


Testvéremnek is van családja egy szép kisfia és állandóan velük vagyok de ők is nagyon sokszor jönnek hozzám egy héten körülbelül 3-4szer együtt vagyunk. A legjobb barátomnak is van felesége gyereke és ő is legalább egy héten kétszer háromszor velem van.

2019. máj. 9. 08:54
 24/28 anonim ***** válasza:
59%

Érzelmi kötelék, kielégülés

Mentális feltöltöttség

Fizikai gyönyör a szexualitás csodájával


31F

2019. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
91%

Állandóan együtt lógtok, asszony a gyerekkel és a házimunkával egyedül hagyva, és csodálkozol, hogy xar a házasságuk, csak szenvednek egymás mellett.

Ne aggódj, lassan nálad is kezdődnek a hormonális változások, és egyre kevesebb igényed lesz a szexre is.

Egyébként meg nem kötelező kapcsolatban lenni, gondolom te se kaptál érte letöltendőt a 34 év alatt. Felesleges rinyálni.

2019. máj. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
91%

JÉZUSOM...

És még ne mondja az eüber h elkorcsosult a világ.

A férfi nem azért akar bnőt mert hajtja a tesztoszteron.

Emberek vagyunk, a nem se lényeg, hanem TÁRSAS lény. Bágyunk a TÁRSRA, hogy megosszuk a másikkal örömünket, bánatjbkat, egymás támaszai legyünk, átéljük a gyerek adta boldogságot. Igen kell valamennyire alkalmazkodni a másikhoz, de ez nem azt jelenti h teljesen meg kell változni.

Ezen felül igenvan aki el van egyedül, úgy látszik neked jobb is.

2019. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 peca1000 ***** válasza:
14%
Ingyen szex, meg a vele járó romantikus sz@rságok miatt :D
2019. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekem van barátom jó ideje, de én értem a kérdezőt. Én nagyon szeretek egyedül lenni, foglalkozni a hobbimmal, vagy csak csinálni a dolgomat. Előtte távkapcsolataim voltak és ez nekem megfelelt. Barátom is hasonló felfogású. Sokszor kaptunk gúnyos megjegyzéseket családtól is, például: húúha milyen kapcsolat az, amikor nem pánikolok be, mert barátom kiutazik egy hónapra és csak utána látjuk egymást.
2019. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!