Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, ha megmondom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, ha megmondom, nem akarok kapcsolatot, barátkozni se akar senki? N

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban voltak fiúbarátaim, de felnőttként ha valakivel váltok pár szót, majd megmondom, nem szeretnék kapcsolatot, van párom, rögtön jön, hogy "Jó, akkor szia" akár itt, akár személyesen.

Miért ne lehetne csak barátkozni, miért kell rögtön kapcsolat?


2019. máj. 9. 17:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem barátokat keresnek, hanem párt, barátjuk már van elég. Nem tudom mit lehet ezen értetlenkedni.
2019. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, csak ők a punciddal szerettek volna főkent barátkozni. Keress olyat aki tényleg barátkozni akar.
2019. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
4%
Hány éves vagy? Nyilván huszon-harminc évesen az embereknek már kialakul a baráti köre, és nem azt keresnek.
2019. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Ez normális dolog. A legtöbb férfi úgyse csak barátként tekintene rád. Ha nem lehet kapcsolat akkor a barátságod se kell nekik. Én sem kellek a nőknek barátnak, pedig róluk tudom hogy nincs senkijük. Ne vedd a szívedre az ilyen eseteket.
2019. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Keresnék olyat, aki tényleg barátkozna, csak nem tudom, hol.

Volt, akivel annak indult, de ugyanaz lett a vége, amit fentebb vázoltam.

2019. máj. 9. 17:34
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyanazt keresitek, viszont aki célirányosan társat keres, annak a barátkozásra fordított energiái veszendőbe mennek.

Barátkozz olyanokkal, akiknek szintén van kapcsolata, vagy más okból fel sem merül egyéb lehetőség.

2019. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
És miért szeretnél férfi barátot? Mire kellene neked?
2019. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, csak ők a punciddal szerettek volna főkent barátkozni. Keress olyat aki tényleg barátkozni akar."


Attól még, hogy kapcsolatot akar valaki és nem barátságot, nem biztos, hogy csak a punci kell neki, simán kellhet a punci IS, meg emberként IS.

2019. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

Férfi vagyok.


Egy csomoszor megpróbáltam barátkozni, haverkodni ilyen nővel, hiszen élveztem a társaságát attól, hogy nem akartam tőle semmit.


Egy darabig jó is volt általában, de aztán a hölgy bepasizott, és ilyenkor hirtelen vége lett a barátságnak is.


Legtöbbször kiderült, hogy a “nem akarok kapcsolatot senkivel, csak barátokat” szöveg valódi jelentése az, hogy “nem akarok kapcsolatot veled, de amíg nem találok párt, akivel és akinek a barátaival majd lóghatok, addig megteszed te is”



Egy pár ilyen eset után feladtam azt, hogy olyan nővel barátkozzam, aki egyedül van teljesen, de nem akar párt.


Pedig vannak nő barátaim, haverjaim, csak őket nem így ismertem meg.

2019. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

9. Igaza van 9-nek, az ilyen nőnek csak addig kellenél barátnak, meg unaloműzőnek, meg akivel eljárhat ide-oda, amíg be nem pasizik, onnantól offolva vagy!

Ám meg azt nem értem, aki csak barátot keres, annak miért nem mindegy, milyen nemű? Ennyi erővel kereshetnél nő barátot is.

2019. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!