Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves szűz fiúként Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves szűz fiúként Ti elmennétek prostituálthoz?

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 23:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
19%

Nem, ennyi büszkeséged legyen már.



26/F szintén szűz

2019. máj. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a helyzetem nagyon szomorú és egyben groteszk is, vagy nem tudom, hogy minek lehetne mondani. Nekem nulla százalék az esélyem nőhöz jutni, és sokkal idősebb vagyok a kérdezőnél. De mégis alapvetően négy okból kifolyólag nem megyek egyelőre:


1: eleve fel sem merem hívni őket, nincs meg bennem ehhez a kellő lazaság, bátorság. Hogyha meglenne, akkor már normális módon is lett volna nőm valószínűleg, legalább egy laza kapcsolatra


2: olyan megalázó lenne, hogy csak a pénzemért csinálná, bár tudom, hogy van az a pont, amikor elszakad a fonál, és az elkeseredett férfi már nem törődik ezzel


3: nagy pénzösszeget emésztene fel, mert ha mégis sikerülne feloldódni, és teszem azt, jól sikerülne a dolog, akkor biztosan nem érném be egy alkalommal, félek, hogy rákapnék


4: nem szeretném gumiban csinálni


Mindazonáltal én nem vagyok a prostituáltak ellen, mert sajnos nincsen más lehetőségem, csak egyelőre nem tudtam sajnos ezeken a fenti problémákon túllépni.

Ebben a négy fő okban nincs benne, hogy mit szólna ehhez egy nő, mert engem ez marhára nem érdekel, mivel úgysem lesz soha nőm. Meg egyébként is, akkor mondjon bármi rosszat egy nő erre, hogyha ő is szűz ennyi idősen, mint én vagyok, és nem aszexuális, mert ez az elítélő magatartás a nők részéről így elég hiteltelen.

2019. máj. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
11: ezt mindenki maga érzi, hogy hogyan áll a büszkeséggel. Ha érzi valaki, hogy van esélye nőt szerezni, akkor nem megy el fizetőshöz. De ha esélytelen, akkor már lefelé megy a büszkeség értelemszerűen, mert fontosabbá válik az, hogy nőhöz érjen.
2019. máj. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
El. Ott legalább kis önbizalmat is lehetne szerezni.
2019. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. máj. 10. 13:35
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva,ha úgy érzed ez gátolja a sikeres párkeresést,akkor miért ne?
2019. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
10%

7-es az alfahimek teljesen mas kategoria mint amire te gondolsz... azok nem azok az emberek akiknek van 1-2 nojuk aztán annyira elvannak magukkal hogy csak na nem az alfahimek azok akik önerőből olyan eredményeket értek el amit csak 100000 emberből 1 nek sikerül...


Ha meg igénytelen meg egy lúzer azaz ő baja! Ezen lehet változtatni meg elárulom nem kell jokepunek lenni meg nagy dumasnak hogy fel szedi egy nôt...


Csak egy alap kommunikációs kesseg kell igényesség, na meg 2 tők és egy rud... a férfinak kell lepni nem a nőnek nem kell ehhez alfa vagy beta hímnek lenned csak férfinak 23 évesen!!!!!’nnnnn

2019. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
38%

24 vagyok. Hasonló helyzetben voltam masfél éve. Prostihoz NE menj!

Javasolnám a társkeresőkön a 35+-ös nőket, náluk szerezhetsz tapasztalatot, velük jobban lehet ismerkedni ;)


Egyből fiatal csajoknál kezdeményezni az mélyvíz.

Mellékesen nem is tervezem.


Később megköszönöd.

2019. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Próbáltam már Badoo-n ismerkedni, próbáltam nem bunkóban azt a kevés lányt megszólítani akivel matcheltünk, vagy legalább visszaírt. Semmi...

Prosti részről egy fiatal alacsonyabb ducibb lányra gondoltam, mert ott talán nem lennék annyira gátlásos. Mit gondoltok?

2019. máj. 11. 19:10
 20/21 anonim ***** válasza:
Csináld azt, ha neked így jó. Nekem sajnos nem befolyásolná a testalkata szerintem, mert egyformán gátlásos lennék mindnél. (12-es,13-as voltam)
2019. máj. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!