Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Yip Man kung-fu nagymester...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yip Man kung-fu nagymester csak 163 cm magas volt és mégis mindenkit megvert. Akkor lányok, ti miért nem álltok szóba a 170 alatti pasikkal?

Figyelt kérdés

Egy csomószor amikor ismerkedni akarok, akkor szinte az elsők közt jön az a kérdés, hogy milyen magas vagyok. Szerencsémre 180 feletti vagyok, azonban tudom, hogy sok férfitársam nem ilyen szerencsés, és ilyenkor mindig rájuk gondolok, hogy szegények lehetnének akármilyen nemes lelkűek, jó humorérzékűek és vagyonosak már a startban vereségre vannak ítélve egy olyan tényező miatt amiért a legkevésbé sem tehetnek. Egy csomó jólelkű alacsony pasit ismerek, belegondolnom is szörnyű, hogy mily tragédia vár rájuk, csak mert nem jutott nekik oly kegy, mint pl nekem. És ugyanakkor szomorú is vagyok, hogy ilyen lényegtelen dolog miatt kitaszításra vannak determinálva.

Ami engem illet én nem az alapján döntenék, hogy egy nő milyen magas. Felőlem lehetne akár több mint egy fejjel magasabb vagy alacsonyabb is tőlem. Nem oszt nem szoroz. És sok férfit ismerek, akik hasonlóan gondolják, egyedül a nők válogatnak ennyire magasság szerint.


És itt térünk vissza a kérdéshez. Yip Man híres Wing Chun kung-fu nagymester mindössze csak 163 cm magas volt. És mégis olyan profi volt, hogy pl Bruce Lee is az ő tanítványa volt. Ezt csak azért írtam, hogy lássátok lányok, hogy attól még, hogy alacsony egy pasi lehet erős. Egy csomó kigyúrt alacsony pasit ismerek, meg egy csomó olyan alacsony pasit ismerek, akik pl simán elvernének engem verekedésben.



2019. ápr. 7. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Yim Yang Kin Chim Chun Wing Chen Fu mester a nevéből adódóan kínai :D Kínában meg ez az átlag magasság, szóval ott ez nem hátrány. Más ott a mérce. Mellesleg a pénisz méret ott 8,5 cm átlagosan, akkor most ha én odaállítanék a dupla++ akkora dákómmal, akkor megdughatnék minden ázsiai nőt ilyen elven?
2019. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Kikészültem. Amúgy Yip Mant bírom.

32/f

2019. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Kínában a 163 centijével közelről sem számított olyan alacsonynak, mint Európában. Lehet, meglepő ez számodra.


Én speciel azért nem állok velük szóba, mert magam is 170 cm vagyok és nem szeretnék nálam alacsonyabb pasit. Az, hogy felőled, lehet magasabb a barátnőd, az a te dolgod. Az enyém meg az, hogy nekem ez így nem bejövős.

2019. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert vonzóbb a magas
2019. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hector Sandoval MMA harcos pedig 157 cm és mégis ripityára vert egy csomó nagy darab kigyúrt állatot is. Úgyhogy erről ennyit, lehetne itt még példákat hozni.


Ezért nem értem, hogy az ismerkedés terén miért kell csak magasság miatt egyből a mélység gyomrába letaszítani némely férfiakat.

Ami engem illet én ilyen miatt nem zavarnák el senkit sem, adnák esélyt, mert szerintem a belső az sokkal fontosabb mint az, hogy ki milyen magas. Meg pontosan tudom milyen rossz érzés amikor olyan miatt vagy elítéltetve ami miatt nem tehetsz...

2019. ápr. 7. 20:39
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha te is nagymester lennél, nem lenne gondod.
2019. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Itt van egy összeállítás ahol a kisebbek kiütötték a nagyobbakat:

https://www.youtube.com/watch?v=mzhMXWm2ZfQ

Úgyhogy attól még, hogy egy pasi alacsony még nem biztos, hogy gyenge vagy bárminemű más hátrányosságban is szenvedne.


Tudom, tudom most sokan írnának olyat, hogy mi közöm hozzá, amikor engem nem érint ilyen probléma, mert nem vagyok alacsony. De én igenis sajnálom azokat a férfiakat, akik hiába jófejek, jó humorérzékűek és a bunyóban is megállják a helyüket de mégis balszerencsések az ismerkedés terén, csak mert alacsonyabbak. És én szomorú vagyok amikor ezt látom, és ez nem hagy nyugodni és segíteni akarok rajtuk.

2019. ápr. 7. 20:50
 8/18 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező te sajnálod mert a gyk-ból indulsz ki , de a magas csajokat ezek a hobbitok darab számra dgják szét !! Csak tudod az a valóságban van itt meg az online nemi életűek ennyi!
2019. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Most már csak azt mondd el, mi közé s parvalasztasnak ahhoz, hogy ki kit vert meg. Nem értem, hogy jön ide.
2019. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a magasabb jobban tetszik. Nem tudom, a verekedés hogy jön ide. Biztos van olyan, ami alapján férfiak is válogatnak. Ne a magassággal tedd egyenlővé, mert a női magasság (alacsonyság) nem elvárás olyan szinten, mint a férfiaknál.
2019. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!