Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Anások! Nektek mi a leghatásos...

Anások! Nektek mi a leghatásosabb fogyasztó módszeretek? Hogyan bírjátok ki naponta 300 kalóriával? Hogyan kezdtétek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 26. 02:42
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ennamikor az voltam,koplaltam,alig ettem es akkor sem akarmit.. De nem birtam nagyon sokaig. Nem volt erom semmihez,allandoan faztam,aludni se tudtam,levoltam lassulva,fajt mindenem,depresszios voltam,hullott a hajam... aztan bulimias lettem,kenyszeres zabalasok ,falasrohamok tortek ram,ben tudtam kontrollalni magam
2017. aug. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
U.a mint az első, kb ilyen sorrendben
2017. aug. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Az egyetlen ésszerű és egészséges fogyás a regenor. Keress rá a facen valamelyik csoportjukra.
2017. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Son Rani ***** válasza:
84%
Rengeteg vizet kell inni, akkor tuti nem leszel éhes. Én hashajtózom rendszeresen ha eszek, meg vízhajtót is szoktam.
2017. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Rengeteg tea, víz, kajának meg puffasztott kölesgolyót ettem, teljesen eltelítődtem. De annyira akartam tartani magam, hogy az éhség érzetétől boldog voltam, nem volt nehéz kibírnom a koplalást.
2017. szept. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Menj orvoshoz! Tudom hogy azt gondolod hogy akkor minden jó ha vékony vagy de ez nem játék. Én átéltem. Először jött az anorexia majd a bulimia és persze a velejáró depresszió. A mai napig gyógyszereket szedek hogy jobban legyek. Kérlek ha van rá módod szólj valakinek.
2017. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!