Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg elegendő egy kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elegendő egy kedves, értelmes, igényes lány ahhoz, hogy férfiak álljanak sorba kis túlzással a lábai előtt?

Figyelt kérdés

Nagyon sok nő/lány azért sír és kesereg, hogy egy férfi se néz rá vagy éppen komolyabb párkapcsolatra senkinek sem kell. Ennek az okán sokat gondolkodtam.

Eléggé későn érő tipus vagyok 21 múltam amikor lett párom. Persze véget is ért a kapcsolat viszonylag rövid időn belül. Utána sokat agyaltam azon, hogy mi teszi a nőt igazán vonzóvá és komoly kapcsoalatra alkalmassá.


Rájöttem, hogy igényesen öltözködni (már mint nem szakadt és kinyúlt ruhákban járni, szóval semmi értelmetlen pénzkidobás) és pozitívan szemlélni a világot már hívogató a férfiak számára. Egy kis kislányos cukiság, életvidámság, céltudatosság a munka terén, de közben család tervként való említése bármelyik férfi számára megnyerő. Főleg ha még megemlíti hogy önfentartó és nem a szülei tartják el már lassan verhetetlen lesz a "piacon". Az pedig hab a tortán ha támogató vagy és rajongsz a férfiért.


Számomra érdekes, hogy én ilyen vagyok őszintén és tiszta szívből és ennyi elegendő :D Nem vagyok lelkisérült sem. Nem panaszkodok, elég sok férfit könnyedén megfogok, pedig nem feltételen párt keresek. MI a véleményetek, tényeleg elegendő mindez? Egyeltalán számotokra értéknek tekinthető?



2019. máj. 11. 00:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

10: ezzel a tanáccsal mindkét nemnél az a gond, hogy mindenki abból indul ki, hogy az alapanyag legalább egy semleges átlag, amire csak egy kicsit jobb ruha kell, meg heti 2-3 edzés.


A gond az, hogy az emberek nagy részének, akiknek ez nem megy nem az a baja, hogy nem tud öltözni, hanem az, hogy valami olyan hátránya van, ami miatt észre sem veszed, hogy mikyen ízlésesen öltözik.

2019. máj. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
Igen, tényleg elegendő. Az oka pedig egyszerű: alig van ilyen nő, ezért aki ilyet talál, az mindent megtesz, hogy összejöjjön vele.
2019. máj. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem elegendő mert ha mellé ilyen beképzelt is az már egy red flag.
2019. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Azért ne mondjuk hogy elég, mert ez hazugság. Nagy pozitívum. Emellé pedig ha a természet adott egy szép arcot, és mondjuk olyan mintha sportolgatna (nehát nincs nagy has) akkor ez már tökéletes.

De valljuk be, lehetsz bármilyen céltudatos, és kedves ha nem olyan szép az arcod és első látásra ítélnek.

2019. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

10es vagyok:


11-es, ezt saját példámon cáfolnám.

Szemüveg, ferde orr, nagy fül, kusza fogak...nem számít.

A gond inkább az,hogy sokan azt hiszik jól öltöznek és bénáznak egy kicsit az edzőteremben az elég, pedig nem

:)

2019. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem értek egyet a véleményeddel.

19 éves lány vagyok, normális, vállalható külsővel, csinosan öltözködöm. Motivált vagyok, mindig tanulok valamit mert imádok újat kipróbálni. Belsőleg sokan mondanak aranyosnak, általában véve pozitív ember vagyok. Mégse tolonganak értem a férfiak, sőt! Sok elvárta volna, hogy én kezdeményezzek. A másik tábor pedig egyenesen “tart” tőlem, mert nem vagyok egy buta liba, aki bármit bevesz amit mondanak neki, ezért inkább távol maradnak. A sok fogatlan, alkoholista bunkó “hódolókról” meg ne is beszéljünk...

2019. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #16-os. Bemásolnám, amit már leírtam ennél a kérdésnél, igazán átgondolhatnád: "A gond akkor van, ha a nő nem értelmes, ezért az igényei elszálltak és a sorban álló férfiakat lenézve és semmibe véve elkezd panaszkodni és áldozatnak beállítani magát. Ilyenkor áll fent az a sztori, ami itt is jellemző sok nőre, hogy előadják, hogy nem kellenek senkinek."


Lenézés, áldozatnak beállítás és panaszkodás egyaránt pipa a hozzászólásodban. Nyugodj meg, senki sem tart tőled, csak valószínűleg a legtöbb férfinak elviselhetetlen ez a szintű személyiség.

2019. máj. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza vám 16-os. Ha egy nő a sikertelenségét kizárólag azzal tudja magyarázni, hogy a férfiak fèlnek tőle, mert neki van esze, akkor ott valami más is lesz a kalapban, csak ezt maga elől is titkolja, mert mégsem válthatja be, hogy mellesleg ő meg ilyen-olyan. Btw, egy valóban okos ember ezt nem magáról állítja, hanem mások róla.



Férf vagyok, akinek az összes párja intelligens volt, akik nem dőltek be minden hülye szövegnek, ennek ellenére Nen csak fogatlan alkeszeket kaptak

2019. máj. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Utolsó két válaszolónak: rendben van, éljetek ebben a tudatban, de nekem a szemembe mondták ezt a dolgot, nem belemagyarázom. :)
2019. máj. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
7 milliárd ember él a földön. Téged egyszer lepattintott valakin a túl jó vagy dumával, azóta ezt általánosítod a maradék 6999999999-ra is
2019. máj. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!