Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a hülyeség, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülyeség, hogy az átlagos lányok után is futnak?

Figyelt kérdés

Meg hogy elegek a belső értékek, satöbbi.

A többség el se jut odáig, hogy egy átlagos lány belső értékeire legyen kíváncsi.

A legtöbb férfinek akkora elvárásai vannak külsőre, hogy ha maga Vénusz testesülne meg itt előttük, abban is találnának hibát.

Több olyan lányismerősöm van, aki emiatt szingli. Mert csak átlagos, és el se jut odáig, hogy meg akarják ismerni.

Férfiak dettó. Megkérdeztem, milyen lány tetszene neki, leír egy Insta modell szépséget, majd kiköti, hogy de ezt a szintet plasztika nélkül legyen szíves hozni a hölgy.

Közben a srác meg se nem rendes, se nem helyes.


2019. máj. 11. 09:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
34%
Most vettem észre, hogy egy párhuzamos világba csöppentem. Az előzőben Vér Pistikék nyafogtak, hogy senkinek sem kellenek. Itt Vér Magdikák picsognak.
2019. máj. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Napi 100 ajánlatot? Mire? Alkalmira? Lehet.


Eddigi életem során nem akartak tőlem 100-an komoly kapcsolatot, szóval el vagy tévedve...

2019. máj. 11. 09:32
 13/27 anonim ***** válasza:
34%
Hát nem tudom, nálunk a munkahelyen elég sok "átlagos" lány van, és kb. mindnek van párja. Ha egy tényleg viszonylag átlagos lány hosszú ideig nem talál magának párt (mert jelentkező mindig van bőven) ott el kell gondolkodnia, hogy vagy nagyon magasak az igénye, és neki tényleg senki sem felel meg, vagy belülről van valami gáz vele.
2019. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, lehet hogy nem vagy átlagos sem, csak te azt hiszed!
2019. máj. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Nem, valamivel fölötte.


De írtam, nem rólam van szó.

2019. máj. 11. 09:41
 16/27 anonim ***** válasza:
81%
40%os,éppen erről van szó, hogy a férfiak szerint átlag alatti az a nő, aki nem hozza a modell színvonalat smink nélkül. :D mindjárt el is kezdted a beszologatast
2019. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
42%

Pedig az átlagos lányok kelnek el a leggyorsabban.



Ág másik kérdés, hogy magát mindenki minimum átlagosnak tartja és csodálkozik, hogy nem kell

2019. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
26%
Maradjunk annyiban, hogy ha annyi millióm lenne, ahány visszautasítást kaptam én és a többi átlagos férfi/fiú az átlagos nőktől/lányoktól, a büdös életbe nem kellene többé dolgoznom. Nem csak a húú de helyes, más is átázott tőle a bugyim féle férfiakat kellene észrevenni, aztán nem lennének egyedül az átlagos lányok sem. Munkahelyen is az épen átlagos kolléganőm inkább összejön egy olyannal, akinek mellette volt egy másik nő. Meg nem egyszer voltam szem és fültanuja ilyen beszélgetéseknek lányok között, hogy kellene nekik valami jó pasi, aztán elkezdik számba venni a lehetőségeket, majd nevetgélnek, hogy ez meg az hogy néz ki ki stb. Ilyenkor sokszor nagyon kevés választott el, hogy megkérdezzem: Néztél te már tükörbe? Tányérképű, bojler testű semmi lánykának is Bradt Pit kell már.
2019. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
85%
Kövér, ragyas férfinak meg fullos csaj. Egál.
2019. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
18%
Hiába lettem lepontozva, úgy van ahogy írtam. Felőlem sírhattok, pontozhattok ahogy akartok, az igazságon nem változtat. Ezt a választ is lepontozhatjátok! Legalább itt legyen egy kis sikerélményetek.
2019. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!