Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a hülyeség, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülyeség, hogy az átlagos lányok után is futnak?

Figyelt kérdés

Meg hogy elegek a belső értékek, satöbbi.

A többség el se jut odáig, hogy egy átlagos lány belső értékeire legyen kíváncsi.

A legtöbb férfinek akkora elvárásai vannak külsőre, hogy ha maga Vénusz testesülne meg itt előttük, abban is találnának hibát.

Több olyan lányismerősöm van, aki emiatt szingli. Mert csak átlagos, és el se jut odáig, hogy meg akarják ismerni.

Férfiak dettó. Megkérdeztem, milyen lány tetszene neki, leír egy Insta modell szépséget, majd kiköti, hogy de ezt a szintet plasztika nélkül legyen szíves hozni a hölgy.

Közben a srác meg se nem rendes, se nem helyes.


2019. máj. 11. 09:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom,én elég sok átlagos lányt és fiút látok,akiknek van párjuk.Kövér lányt vékony fiúval évek óta együtt.Talán,ha a legtöbb átlagos lány csinosabban öltözne hamarabb lenne miből válogatnia.Olyan ruhákra gondolok amik illenek hozzájuk,méretben megfelelő és normális anyagból készült.Nem kell kirakni semmit,ha nem akarja.Kihúzza magát és rögtön figyelmet kap.
2019. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
68%

“Több olyan lányismerősöm van, aki emiatt szingli. Mert csak átlagos, és el se jut odáig, hogy meg akarják ismerni.”


Nekem az átlagos, tanárnéni típus jön be.


Az egy másik kérdés, hogy a többségük inkább szingli, minthogy leálljon egy átlag férfivel.



És nem, az átlag nekem nem egyenlő az insta modellel. Egyet várok el külső téren, hogy elhízva ne legyen, havén kèpes vagyok figyelni az étkezésre és heti pár alkalommal mozogni, akkor egy átlag nő is képes.

2019. máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem mind nőben mind férfiban megvan az, hogy irreális elvárásokat támasztanak a másik nem felé.

Viszont azzal egyetértek, hogy amíg a "férfiak" elvárják az álomnőt egy fűszálat nem raknak keresztbe, hogy ők is nyújtsanak valamit legyen az Adonisz vagy a sörhasú sarki Pisti és ez itt a probléma.


A másik főprobléma, hogy a mai felpörgött, idealizált világban lusták az emberek kapcsolatért tenni, ha rossz kidobják, vagy meg sem próbálják, csak "kalandoznak" orrba-szájba.

2019. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az átlagos, tanárnéni típus jön be."

Ők pont nem átlagos lányok zömében, hiszen kedves-szép arcúak, csinosan öltözködnek, adnak magukra. Bizalmat kell gerjeszteniük, egy mogorva, lompos nőre nem hallgatnának a tanítványok.

2019. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
60%
Azért hiszik ezt a férfiak, mert teljesen másképp állnak a dolgokhoz, nem tudják beleképzelni magukat a nők helyzetébe. A nőkkel ellentétben azt is kőkemény "próbálkozásnak", "udvarlásnak" veszik, ha egy nőt jobbra húznak tinderen, társkeresőn dobnak neki egy futószalagon készült, unalmas "szia, szép vagy, van kedved ismerkedni?" üzenetet, random középkorú román csávók írnak neki facebookon, esetleg az építkezésről koszos, alkesz melósok szólnak oda neki, hogy jó a segge. Ha ugyanez a nemek felcserélésével történne, az egy férfi szemében maga lenne a mennyország, hiszen a nők törnék magukat, hogy ismerkedhessenek vele. A nőkkel ellentétben a többségüknek az sem lenne túl nagy lelki törés, ha "csak" szexet akarnának tőlük, esetleg kéretlen meztelen fotókkal bombáznák őket. Ha egy random román nő írna rájuk facebookon google fordítós angollal, hogy "tetszel, ismerkedünk?", akkor kapva kapnának az alkalmon. Ha lecsúszott, alkesz nők tennének nekik szexuális utalásokat ismeretlenül, akkor nem hogy nem vennék őket emberszámba sem, még komolyan el is gondolkoznának, hogy éljenek-e a lehetőséggel...
2019. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfinek irreális az elvárása ami a külsőt illeti mig a legtöbb nőnek irreális a férfiak egzisztenciájahoz az elvárása.


Nem egy nagy óvodásokkal kell ismerkedni hanem normális férfiakkal

2019. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
86%

Igen, tényleg nem futnak. :(


Átlagos vagyok, egy kezemen meg tudom számolni hány olyan fiú volt a 24 évem alatt, aki ha élőben meglátott és beszéltünk egy kicsit már tetszettem neki és hajtott rám.


Én Tinderezek, az azért jó, mert csak olyan ír rám, aki nekem is bejön. :) Itt amúgy sokan írnak, sokan hívnak randizni, de gondolom azért, mert előnyös képeket teszek ki (nem nézek ki máshogy élőben, csak előnyösek), aztán sokat beszélünk Messengeren és mire a találkozóra kerül a sor már bírnak annyira, hogy ne érdekelje, hogy nem vagyok cérnavékony és angyalarcú.


De a szép, átlagon felüli barátnőim meg nem is társkeresőztek soha, mert bármerre mennek, mindig akad újabb udvarlójuk. Irigylem őket. De talán azt mondom, hogy inkább kevesebb udvarló, de azok érdekesek legyenek, mint sorra lekoptatni a sok nyomit.

2019. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!